Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola régi android...

Sony Xperia Sola régi android rendszer visszaállítása HOGYAN?

Figyelt kérdés

Nemrég lefrissítettem az androidot 4.0.4 re és nem jó, mert már nem olyan gördülékeny a telefon irányítása. Nagyon vissza szeretném állítani a régi rendszert(2.3.4), de nem találtam értelmes információt.

Nagyon új vagyok a témába úgyhogy szájbarágósan légyszi.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 30. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hivatalosan nem engedi magát visszaállítani.

Próbáld meg a frissítést mégegyszer, és a javítás gombra kattints.

Vagy:ünnep után a szervízben 10 perc után megcsinálják, ingyen.

2012. dec. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Régi rendszert (2.3.4)?


2.3.7-el adták ki...


Használd 1 pár napig amíg beáll az egész.

2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Update előtt remélem volt hard reset...
2012. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy 2.3.7 tel adták ki. Már nem tudom pontosan.


"Update előtt remélem volt hard reset..." - nem tudom hogy volt e, azt sem tudom mi az a hard reset

2013. jan. 3. 10:13
 5/13 anonim ***** válasza:

Hard reset = gyári visszaállítás.Vagy nevezik még Factory Formatnak is, mindent letakarít a telefonról.

Komolyabb verziószámú OS telepítése, tehát upgrade előtt javasolt egy formatálás.

Mert ez így most kb olyan mintha az Xp-t nem törölted volna le, hanem a tetejére telepítetted volna a win7-et kb.

Anno pl. az SE Live-osok és Minisek jöttek ide rinyálni napi szinten, hogy szar az ics, mit bsztam el, mert akad, meg fagy, aztán végül majdnem mindnél kiderült, hogy nem takarította ki a szemetet a telójáról az upgrade előtt.

2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak, aki rávilágított a probléma okára

és az elsőnek akinek a válasza alapján végigfuttattam a javítást a telón, és most minden príma!

Mégegyszer köszi mindent!!

2013. jan. 4. 08:27
 7/13 anonim válasza:
Mit kezdtél a készülékkel? mert nekem is hasonló a dolog. 4.0.4 alatt nyomtál hard resetet?? és utána újrafrissítetted a 4.0.4-et??
2013. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása
2013. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
de attól még maradt 4.0 igaz?
2013. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az marad, de aki úgy frissít, hogy maradjanak meg a korábbi beállítások, akkor sokat javíthat...
2013. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!