Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik lenne jó?...

Szerintetek melyik lenne jó? Olyan hálózatot keresünk a barátommal, ahol a legkedvezőbb havidíjjal a legtöbbet tudunk beszélni . Me Szeptembertől nagyon távol leszünk egymástól.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Pannon családi csomag: ha mindkettőtök pannonos, egyikőtök előfizus, másik kártyás, havi 930 Ft-ért korlátlanul ingyen beszélhettek.


Ugyanez a T-Mobilnál is, ha mindkettőtök t-mobilos, és egyik előfizu, másik kártya, havi 930 Ft, ez a Családbarát kedvezmény.


Vodafone: ha mindkettőtök vodafonos, akkor az a jó, ha mind a ketten kártyások vagytok, mert akkor a Kedvenc Szám szolgáltatást mind a két kártyára meg kell rendelni a 1270-en, mind a kettőtöknek havi 1000 Ft-ot vonnak le a kártyájáról, és szintén korlátlanul, ingyen beszélhettek.


Milyen szolgáltatósok vagytok?

2009. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi hogy írtál ! Te melyiket választanád én T-mobilos vagyok a barátom meg vodafonos.

2009. aug. 25. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Pannon Családi Csomagjában vagyok már nagyon régen, ehhez az kellett, hogy az egész család pannonra váltott. Melyikőtök kártyás, melyikőtök előfizus?
2009. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mind 2 en kártyások vagyunk. De a barátom át jön a T-mobilhoz és akkor ő lesz előfizus!!!
2009. aug. 25. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, akkor meg van oldva, lesz nektek a Családbarát kedvezmény. De előtte érdeklődjétek meg, hogy meghosszabbították-e ezt a kedvezményt, mert úgy van a kiírás, hogy csak szeptember 30-ig érvényes, utána mindenkinek megszűnik. Ha biztosra akartok menni, Te vegyél egy feltöltőkártyás sim kártyát, és a vodafone Kedvenc Szám szolgáltatását vegyétek igénybe, ugyanazt éritek el vele.


Még mindig az első és a második voltam.

2009. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azaz VODAFONOS feltöltőkártyás sim kártyát, ezt kimaradt.
2009. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Most néztem meg neked a biztonság kedvéért a vodafone honlapját, amikor még vodásként vettem igénybe a kedvenc számot, akkor korlátlan volt az ingyenesség, mostmár havi 10 órára korlátozták. Na, ha nektek ez elég, akkor jó. Gondolkozzatok el rajta, ezek vannak. De szerintem még mindig a pannon a legjobb, ott nincsenek ilyen megkötések.
2009. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okés! Köszi!!! :)
2009. aug. 25. 12:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Pannon az milyen mert át mennék pannonra mind a 2 en!!!!
2009. aug. 25. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!