Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor az olcsóbb ha kártyás v...

Mikor az olcsóbb ha kártyás v kártyafüggetlen telot veszek? Am lg viewt-et szeretnék. T-mobilenál kapható kártyafüggetlen telo? És ha kártyafüggetlen muszáj hogy előfizus legyen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 15:48
 1/4 anonim válasza:
Ha független, akkor drágább, legalábbis amiket én néztem anno. T-mobile-nál, csak a saját telefonjukat kaphatod, függetlent akármilyen elektronikai cikkeket árusító boltban tudsz venni. Aztán lehet simán feltöltőkártyás, előfizetős nem is tudom, hogy megoldható e.
2009. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szolgáltató független a telefon, akkor is teljesen mindegy, hogy a SIM kártya előfizetéses vagy feltöltős.
2009. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két dolog nem függ össze. Tehát ha kártyafüggetlen az csak azt jelenti, hogy nem csak T-Mobile-os kártyával működik, hanem mondjuk Vodafone-ossal vagy Pannonossal is.

Ettől függetlenül lehet feltöltőkártyás vagy előfizetéses kártyát tenni bele.

2009. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és kártyafüggetlenül drágábbak szoktak lenni a telefonok, mivel többféle szolgáltató kártyájával használhatod.
2009. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!