Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Samsung Galaxy...

Vélemények a Samsung Galaxy Mini 2-ről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ezt a telefont választottam karácsonyra. :)

Legfőképpen a volt/ a Galaxy Mini 2 tulajdonosok válaszát várom, de azok véleményét is várom, akik "jobban" értenek a telefonokhoz.

Sokat akadozik, meddig bírja az aksi, jó képeket csinál-e stb.

Köszönöm! :-)



2012. dec. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy teszt róla :

[link]

2012. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem akadozik, a készített képek is megfelelőek (bár fényviszonyokra érzékeny, ha nincs közel nappali fény, elég sz@r képeket csinál), nálam az aksi a "gyenge pont", bár ez inkább az én hibám, mint a telefoné (rengeteget telefonálok, wifi folyamatosan bekapcsolva, e-maileket is arról olvasom, sokat játszom is rajta, szóval zabálja az áramot), így legrosszabb esetben kétnaponta este bedugom, reggel leveszem a töltőről. Nekem teljes mértékben megfelel, nagyon szeretem :)

Nem tudom, mire vagy még kíváncsi?

2012. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöööm! :D:D

Amúgy csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Most először lesz okostelefonom, úgyhogy... :D

Várom a további válaszokat. :))

2012. dec. 10. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

jobb mint a sima mini.

a simán nem megy pl.angry birds star wars,amazing alex,bad piggies

a mini kettőn ezek mind tökéletesen mennek


ajánlom mert nagyon jó telefon

2012. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tökmindeggy válasza:
Én is csak ajánlani tudom nemrég vettem és kifogéstalanul működik igaz a kamera gyenge de az nálam nem szempont az akksi az kb 2 nap ha rendesen használom wifi,játékok stb.
2012. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. dec. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!