Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a samsung rossz, Xperia...

Mi ez a samsung rossz, Xperia a jó isten?

Figyelt kérdés
vagy csak egy gyerek irkál bőszen?:D
2012. nov. 21. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Többen írjuk. Nézz csak utána miért...
2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
mert a samsung tényleg szar,optimizálás terén is és a kedvencem a túlárazás!!!! hmmm milyen jó nem ez a samsung galaxy s3 mini ami tiszta ugyan az mint az Xperia U csak az U az 50e Ft körül megvan a samsung meg 100e Ft körül és ugyan az a hadver sőt még többet is kihoz belőle mivel jobban optimizálja az androidot sőt a kezelőfeület meg a kinézete is jobb mint az a touwiz vagy mi a rák tiszta pocsák szar ikonok fekete háttér fúúj
2012. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na ezt inkább ne vedd figyelembe. Az ok, hogy a Sony mobilok jobbak, de ez már elvakultság. #1 voltam.
2012. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen olvastam az optimalizálást, és az Xperiáknak nincs semmi baja?
2012. nov. 21. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Valóban így van. A Sony az Xperia sorozattal elég nagyot alkotott, és az áruk sincs a fellegekben.


A Samsung egy tömegcikk nagy tételben, ennek ellenére baromi drága. Ráadásul a csúcsmodelljeiknél sem tudnak megszabadulni a fröccsöntött bili anyagoktól.

2012. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En sem ertem, de valoszinuleg soha nem is fogom megerteni. S3-am es Note 2-m van, ha utanam dobalnak akarmelyik Xperia-t, akkor sem kene.
2012. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az Xperiáknak nincs. Ha valamit eltolnak, hamar javítják is.
2012. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor megint ez a nincs pénzem samsung-ra ezért az x peria a király?
2012. nov. 21. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég, ha beírod ide a keresőbe, hogy "Samsung galaxy hiba", meg "Sony xperia hiba" és számolgasd szépen össze, hogy melyikhez érkezett több kétségbeesett kérdés azzal, hogy ha mi nem tudunk segíteni, földhöz, vagy falhoz vágja a *telefonját*...

...majd szépen csapd hozzá, hogy árketegórián belül milyen más olcsóbb és/vagy jobb, vagy ugyanazon áron messze jobb telefonok vannak, mint a Samsung galaxy termékcsalád 80%-a.

S2-től fölfelé nincs bajom a Samuval, az anyaghasználatot leszámítva, de közép és alsó árkategóriában amit művel, azon nem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek?!


Na kb. ezért.

2012. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91621-gyel egyebkent nagyjabol egyetertek, habar nekem az anyaghasznalattal sincs problemam, fogasra /nekem/ kellemes mind az S3 mind a Note 2. Persze ez egyeni preferencia.
2012. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!