Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fikázza a nokiát? Mert a...

Ki fikázza a nokiát? Mert a lumnia 920 szerintem jelenleg a világ legjobb telefonja.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Orulok azert hogy vannak itt ertelmes arcok is :D Igazad van, az elonye tenyleg evekben merheto. De nekem MOST kell a telefon, most akarom hasznalni, nem pedig evek mulva. Biztos lesznek ra majd szuper programok, es akkor lehet benevezek egy WP8-as keszulekre, ami 99% hogy Nokia lesz, WP7-bol is Lumia 710-em meg 900-am volt/van, es az offline navigaciot nagyon tudom ertekelni. Elhiszem hogy jobban is ellenorzik a Marketplace-t mint a Play Store-t, de abban nem feltetlen ertek egyet, hogy minosegibb appok vannak fent. Sajnos talalkoztam mar nem egy progival amik leiras/nev alapjan jonak tuntek, aztan valami egeszen mas lett belole, ezen kivul hianyolom az ingyenes progikat. Ha a Microsoft azt akarja hogy elterjedjen a platform, akkor igazan fejleszthetne ra par popec progit. Ami meg ezen kivul engem elegge zavar, az az hogy eleg nehezkes offline uzenetet kuldeni facebook-on. Lehet hogy ez 'nevetseges' kifogas, de e-mail es SMS helyett mostanaban inkabb ezt hasznalom.
2012. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Offline üzenet fészbúkon?Ez más OS-nél sem tehető meg, nemhogy WP-nél.

Az meg már csak szőrszál hasogatás, hogy nekem most kell az a sok app, mert most kell a teló.Nyilván az első androidos telódat sem úgy vetted meg, hogy minimum elvárás volt, hogy kapásból 300 ezer alkalmazás legyen rá azonnal...

ezt még mindig nem tartom elég releváns érvnek, az meg teljesen szubjektív, hogy kinek mit jelent a minőségi app.

2012. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Offline uzenet alatt azt ertem, hogy a valamelyik ismerosom, akkor WP-n nem tudok neki uzenni, csak a kulon facebook progival, amivel epp nem is lenne semmi gondom, de az viszont nem frissul automatikusan... 2010-ben vettem az elso droidos telefonomat, most 2012 van. Valtoztak az elvarasaim. Ami meg szerinted szorszalhasogatas, az nekem fontos lehet, es ha azt nem tudja, akkor nem alternativa. Ezen kivul, szamomra az is eleg nagy problema, hogy az IE10 nem tud jelszavakat menteni, illetve hogy a medialejatszo nem tud mkv-t lejatszani. En nem vagyok a WP8 ellen, de ha mar teljesen ujrairtak a rendszert, akkor miert nem tudtak beletenni olyan dolgokat, amiket nem egy WP7 felhasznalo hianyolt... Persze irhatok en ezen az oldalon barmit, mert amire nekem szuksegem van, az 'nem szamit', meg a Nokia/Sony/HTC a kiraly, a Samsung meg szar. A legjobb pedig az egeszben az, hogy olyanok vedik az adott markat/rendszert, akinek nincs is olyan telefonja :D
2012. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a L920, de az s3 sokkal jobb vétel szerintem...függetlenül. De a mögöttes tartalom szerint a L920 a nyertes.
2012. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Érdekes, wp8-nál meg éppen most az a nagy probléma az üzenetküldéssel, hogy a már wp7-ben is integrált facebook, most a wp8 esetén üzenetküldésnél leginkább a facebookot akarja erőltetni, feltéve, ha olyannak akarsz üzenni, akinek a fb acountja össze van kapcsolva a névjeggyel a telefonkönyvben.Persze felajánlja az sms lehetőséget is, de mindig rákérdez.A másik.MKV lejátszás megoldott WP8 alatt, ha mással nem is, a Nokia Playerrel tuti, és abban legalább van Tuner is, ami az előre beállított sémák mellett egyéni hangszín szabályozásra is lehetőséget nyújt.
2012. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Arra hogy ,,Ki fikázza a nokiát?'' , Székely Udvarhelyen lakok , magyarországiak akikkel találkoztam azt gondolják visszamaradott hely , de telefon téren szinte 3-szor annyi telefonos bolt jut egy emberre mint máshol , szóval rengeteg van . És én is követtem a Nokia fejlődését , mert nekem fontosabb az hogy a telefon amit használok legalább Európai legyen , mert elég nagy hülyeség hogy mindenki veszi az Ázsiai és Amerikai telefonokat , és itt telefon téren is rengeteg munkahely szűnik meg miatta .

Én pl. ha valakit itt megkérdek hogy iphone5 vagy Lumia 920 , egyből azt jut eszébe a Nokiáról hogy selejt és visszamaradott , mert azt hallották Kuvicska barátjuktól , és szerintem az ára se lenne akadály mert sok mindenkinek van Iphone 4gs és más drágább telefonok . Szerintem az a hibája a Nokiának hogy nincs agyonreklámozva , sokkal jobban kéne reklámozzák mert ha valaki nincs témában ezzel akkor a túlárazott Iphone-t válassza mert ezeknek a kis telefonos üzleteknek jobban megéri Iphone-ket eladni mert több belőle a profit . És amikor a drága telefonokra kerül a szó mindig van egy ilyen közhelyes beszólás hogy egy Nokiával is lehet telefonálni . És például megkérdeztem az egyik nagyképűt hogy miben olyan jó az Iphone : Azt mondja először hogy mert ennek a legnagyobb a képernyője ... , megcáfolom .

Azt mondja utána hogy mert ez a leggyorsabb ..... Na ezt is megcáfolom.

Ez után azt mondja hogy sokkal minőségibb , hát tényleg minőségi az a telefon amit seriahibásan adnak ki...

És utána kijelenti hogy a többi telefon mind szar .

Szóval szerintem azért mert nincs elégé reklámozva , és az emberek nagy része aki nem foglalkozik ezzel az nem tud rájönni hogy már rég nem az van hogy csak az Iphone jó telefon .

2012. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a Lumia vonalnak van az egyik legnagyobb reklámja.Csak a szolgáltatásokat figyelembe véve nem a kis Európai országokra lett kihegyezve, mint ahogy az iPhone sem...
2012. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Igaz , de a reklámozást azt úgy értettem hogy az Iphone a telefon szállítmányokkal ad szórólapokat , az interneten is sokkal több reklám van Iphone-ről , nem arra értettem most hogy nagy hirdető táblán ki kellene rakják a Nokiát , de az tényleg jó húzás lenne ha adnának vele reklám papírt osztogatni mind az Iphone-val , mert egy ilyen papír is +100 vásárlót jelenthet minimum .
2012. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Jelenleg Németországban utazó Lumia kampány csapat van a plázákban, akik nem csak szórólapokat osztogatnak, hanem szóban is terjesztik az "igét" arról nem is beszélve, hogy ha valaki kérdéssel áll eléjük az OS-sel vagy egy lumia telóval kapcsolatban, akkor arra is válaszolnak, mert erre is ki lettek képezve.Aztán ott a Smoked by Windows Phone Contest az USA-ban, ahol minden jelentkező 100 dollárt kapott fejenként, ha a telóján egy előre megszabott feladatot gyorsabban el tudott/tud végezni, mint egy WP-s user, akit le kell győzni...nem beszélve a TV reklámokról, illetve nyugi, vannak szórólapok is ezrével, meg Lumia Standok plázákban, csak nem itt seholországban, hanem a nagyobbakban.Anglia, Német, Spalnyolhon, Olaszország, és társai, illetve az USA.De ott népszerű is a Lumia vonal, és nem is megy az anyázás, meg a fikázás...csak mi vagyunk ilyen begyepesedett agyúak...mármint azok, akik így gondolkoznak.De ez már egy másik történet, OFF vége.
2012. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nokiának csak a Nokia Music-ot kéne elindítania, és máris jobban menne a szekér, ha a szolgáltatók is reklámoznák, akár csak a Deezert. Aztán egy Turn-by-turn navit európára is kiterjeszteni, és világszintű marketpalace-t és ne régió szerintit. Utóbbi mondjuk a Microsoft feladata lenne.
2012. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!