Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki fikázza a nokiát? Mert a...

Ki fikázza a nokiát? Mert a lumnia 920 szerintem jelenleg a világ legjobb telefonja.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%

Akkor legalább tanuld meg a nevét, ha tényleg olyan jónak tartod.

Egyébként mikor jött ki a Lumia 920? 1 hete max.

Előtte meg csak fos telefonjai voltak a Nokia-nak. A WP7-esek már kezdtek jók lenni, de még mindig nem eléggé, most a WP8-al már tényleg jó, és nem is fikázzák annira.

2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
A Nokiát lehet fikázni jogosan, a Lumiát nem.
2012. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A Lumia 920, az eddigi tesztek alapján veri a Samsung Galaxy S3-at és az iPhone 5-öt is! Így kijelenthető, hogy csúcsmobil, végre valami jó telefonnal rukkolt elő a Nokia, plusz a WP 8 is sokat dob rajta! Az ára tűrhető 180 ezer forint kártyafüggetlenül, két év HU garival, igaz lehetne kicsit olcsóbb is, de ez van! Jövőre kötelező vétel lesz nálam! :)
2012. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, de szerintem nem veri sem az SGS3-at, sem az iPhone 5-ot. A WP8 meg mindig nem nott fel a feladathoz (vagyis pontosabban a Marketplace). Maga a Lumia 920 tenyleg szuper telefon, de ezzel a szoftverrel _nekem_ keves. Persze lehet hogy ettol fuggetlenul meg beszerzek egyet, proba cseresznye.
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Te is csak a Marketplace-szel jössz, amikor az appstorenak is meg a playnek is években számolható előnye van?Ennyit tudsz felmutatni?

A másik...mihez nem nőtt fel a wp8?Mi a kevés?


Nem adtam mínuszt, csak mindössze érdekel, mert elég idétlen érveid vannak.

2012. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A wp8 jobb mimt az Android, úgy hogy előb annak kellehagynia hogy a wp8 felnőhessen hozzá.
2012. nov. 22. 06:09
 7/35 anonim ***** válasza:

forumtroll, ez nagy hülyeség, hogy nem verte meg! Ne az appstore-al gyere, mert szerintem az írásodból arra célozgatsz! Akárhányszor felhozzák ezt a témát a hideg kiráz...


Inkább adok egy kis olvasnivalót:


[link]


[link]


[link]


Egy kis néznivaló:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wljCc..


Hiába mondod, a Nokia Lumia 920 most a vezető telefon sz.v.sz, mert megelőzi a samsung és az iphone új telefonját is!

2012. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akkor is a nokia a legjobb, ár/érték arányban lazán veri az i-phonet, és az s3-at is, mondjuk ezt a kettőt a HTC és az Xperia is veri.
2012. nov. 22. 14:13
 9/35 anonim ***** válasza:
Rendben, legyen igazatok. Vegyetek, hasznaljatok egeszseggel :) Maradok a 'kukadroidnal'. Egyebkent nem az AppStore-ral jottem, droidos vagyok.
2012. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy droidos vagy, épp ezért írtam, hogy a Playnek IS években számolható előnye van.

Habár nem mintha nem lenne elég akár az a csóró valamivel több, mint 100 ezer alkalmazás a WP-re...az ember egész életében 100-at nem használ appot, nemhogy 100 ezret.Vagy 400-500 ezret...Ehhez minek is lenne kevés a WP8?Az meg a másik, hogy a WP8-as appokat meg még most kezdték fejleszteni a wp7-esek mellé, jó hogy kevés.Playhez képest is akár...viszont az is tuti, hogy minőségibb appok vannak a marketplace-en, mint a playen, a szigorűbb ellenőrzések és elvárások miatt...

2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!