Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem a samsung galaxy s...

Megvettem a samsung galaxy s advence telót elósfizetéssel jó választás volt? A játékok terén az advence már jó?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:14
 1/4 schocko ***** válasza:
Sajnos nem jó választás volt, ezzel a telóval csak tanulni lehet, meg más egyéb hasznos dolgokat ;)
2012. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok értelme van utólag megkérdezni ezt.

Ha azt mondjuk szar akkor visszaviszed és veszel egy jobbat? Csak mert szar, és milliószor jobbak vannak nála még olcsóbban is.

2012. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én megvagyok vele elégedve jó gyors nem akadozik és futassa mára 3 d játékokat nem ugy minta ace amitölmár őrülök hogy megfogok szabadulni:)
2012. nov. 20. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon mások meg irigykednek,örülj inkább neki bár samsung mindig túlárazza a telefonokat hála a samsung magyarország Zrt-nek akiknek a főnöke egy pénzéhes gerinctelen állat.de amúgy jó ez a telefon csak olcsóbbért kapsz ugyan ilyen hadverű teleifont csak kisebb képernyővel,ezért nem akarok Xperia U-t se venni
2012. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!