Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet vásárolni a Google...

Hogy lehet vásárolni a Google Play-en?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ha megveszek egy alkalmazást Google Play-en akkor azt csak azon a telefonomon használhatom, amire megvásároltam. Ha újra rakom a telefonomat, akkor is megkapom azt és a frissítéseket vagy újra meg kell vegyem? Fizetni hogy lehet?

2012. nov. 17. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ennél biztonságosabb módszer nincs, túl paranoiás vagy. Ha nem tetszik a módszer, akkor nem veszed meg az alkalmazást, ennyi.
2012. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem is túl paranoiás vagy,akkor ne vegyél oksotelefont se ami androidos mert google termék :)

Ennyi erővel az Iphonnak is az áruházát feltörhetnék de még se teszik,meg amúgy is mondom lehetetlen feltörni,meg amúgy is pont olyan cégtől félsz aki feltalálta a sofőr nélküli autót meg sok sok találmányt

[link]


parancsolj sofőr nélkül vezet de még ezen kívül nagyon sok mindent talált ki és a világ legtöbben hasznnált kezdőlapja és térkép gyártó és a legjobb tudosok dolgoznak ott

2012. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért tudósok nem, de rendkívül tehetséges és kreatív mérnökök dolgoznak ott, az biztos.
2012. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, én abszolút Google párti vagyok, szinte minden szolgáltatását kihasználom és eddig sosem volt rossz tapasztalatom vele! Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 19. 19:09
 15/17 simonszilard77 válasza:
Én még a kártyámat sem tudom rögzíteni. Azt írja hogy érvénytelen vagy nem használható fizetési mód.
2017. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha telenoros vagy, akkor nincs szükség bankkártyára. Belépsz a my.telenor.hu oldalon a fiókodba és a beállításoknál kipipálod, hogy vásárolhatsz a google play áruházban. Ezután csak rákattintasz a kiválasztott alkalmazásban a vásárlásra és a telefonszámládra terheli a telenor a vásárlást. Ezt még feltöltőkártyánál is meg tudod oldalni.
2019. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 csataMalac6 válasza:
Sziasztok! Bár már régi a kérdés, de másokat is érdekelhet. Most már feltöltőkártyával is lehet vásárolni Google play-en. Feltöltöd a kártyára a kívánt összeget, és a telefonból el tudod költeni. Telekomnál működik.
2019. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!