Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet vásárolni a Google...

Hogy lehet vásárolni a Google Play-en?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ha megveszek egy alkalmazást Google Play-en akkor azt csak azon a telefonomon használhatom, amire megvásároltam. Ha újra rakom a telefonomat, akkor is megkapom azt és a frissítéseket vagy újra meg kell vegyem? Fizetni hogy lehet?

2012. nov. 17. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fizetni csak dombornyomott bankkártyával lehet. Ha megveszel egy alkalmazást, azt azokon a készülékeken használhatod, amik ugye az e-mail címedhez vannak társítva, ÉS kompatibilisek vele. Ha újrarakod, akkor is meglesznek, mert accounthoz vannak társítva, nem telefonhoz.
2012. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A.megvásárolt dolgok azok a google fiókhoz van kapcsolva. Ha ugyanazzal a fiókkal lépész be akkor nem lesz gond.
2012. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
De egyábként milyen bankártyáról beszéltek? Én mindig telefonról vásárolok szépen levonja a telefonról a pénzed azt csá
2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

MasterCard-om van.

Nem nagyon értek ezekhez, van valamilyen kockázata, ha megadom a kártyaszámom?

2012. nov. 17. 21:41
 5/17 anonim ***** válasza:
rosszul mondtam nem lehet telefonon vásárolni csak bankártyán de mégis mi a fés zkes fenétől kellene félned? Ez Google ez egy világra kiterjedő kur va nagy cég tözsdén a legjobb között van nyilván pont a bankártyákról lopkodnák le a pénzt,de ha ezt tennék nyilván nem a csöves magyarokéről de sehonnan nem lopkodnak
2012. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, nagyon sok vállalat ügyféladatait sikerült már hackereknek megszereznie a közelmúltban, például a Yahoo!-ét! Bízok a Google-ben és nem is tőlük tartok!
2012. nov. 17. 22:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem is beszélve az Android rendszerekre íródott vírusok rohamos növekedéséről!
2012. nov. 17. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
virusok tök mind1 google Playen nincs vírus ha teljesen biztonságos kiadóktól veszel cuccot,tehát Gameloft stb.. ezektől nem kell félned.de van avast mobilra leszeded és ugyan olyan mint a gépen ki írja mi vírusos azt kész le is törli sőt GPS is van benne amivel tutod követni a telefonod ha elvesztetted.Amúgy a Googleénál olyan biztonsági modulok vannak hogy az nem igaz lehetetlen feltörni úgy képzeld el mind a NASA-t NASAT régen sikerült fetlörni de ma már nem lehet egyszerűen lehetetlen
2012. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én nem merek hinni egyik vállalatnak sem, mert hiába tűnik a Google biztonságosnak, lehetségesek biztonsági rések megléte. A Yahoo! is biztonságos adattárolást és -felhasználást ígér(t), aztán kb. két hónapja egy rém egyszerű trükkel sikerült hackereknek hozzáférniük a felhasználók értékes adataikhoz. Persze ez még mindig a Yahoo! és nem a Google, de én jobb szeretek félni, mint megijedni.

Van biztonságosabb módszere a Google Play-en való vásárlásnak?

2012. nov. 19. 00:52
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak ez az egy féle vásárlási lehetőség van. Esetleg felveheted a kapcsolatot az adott fejlesztővel, hogy nem-e lehetne a Play-en kívül megvásárloni az alkalmazást, esetleg csináltass egy másik számlát, hozzá egy kártyát és erre utalj mindig annyit amennyibe kerül a cucc és így erről tudod majd intézni a vásárlásokat.
2012. nov. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!