Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eléggé bunkón fog hangzani de...

Petya19900 kérdése:

Eléggé bunkón fog hangzani de van egy xperia mini (st15i) készülékem és úgy szeretném elrontani hogy ne működjön de ne legyen rajta külsérelmi nyom?

Figyelt kérdés
Eléggé fura de miután megvettem 2 hónapig működött majd most folyton lefagy akadozik kidobál a programokból és magátol újra indul hívások közben és a szerviz semmit sem csinál vele hogy működjön. Nem akarok ilyen mindenhéten másik telefon kell gyereknek tünni de 10 hónap után már elegem lett belőle(az utolsó csep az volt amikor elkezdet felforrósodni az akumlátor a zsebembe és megégett a karomat). A szüleim meg úgy vannak vele hogy amíg telefonálni tuc vele addig minek kell másik.

2012. nov. 12. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
tedd vízbe.. ha jól tudom nem vízálló..
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remek ötlet, csak az a baj, hogy van benne egy indikátor, ami elszíneződik, ha vízzel érintkezik.
2012. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
"Nem akarok ilyen mindenhéten másik telefon kell gyereknek tünni" pedig az vagy :D mármint nem lenne egyszerűbb a mostanit eladni és gyújteni valamennyi pénzt,és venni egy másikat? gondolkozz már,ezért a telefonért a szüleid DOLGOZTAK ,nem azért h te direkt elb aszd. de a kérdésedre válaszolva be tudod áztatni,szoftverfrissítést félbeszakítod akkor azzal is elcseszed
2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Frissítsd a szoftverét, jobban jársz.
2012. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajna már frissítve vettem meg.

Plusz a pénzt a tescoban való 2 heti robotolásból vettem meg de nem hagyják hogy eladjam :(

2012. nov. 12. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikrohullámúban 30mp....
2012. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A mikrórol olvastam de inkább nem.

De a szoftvert vissza lehet frissíteni??

2012. nov. 12. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak garanciavesztéssel, amúgy meg bocs, de orbitális baromság az, amit kérdezel. Inkább add oda valakinek, vagy a SUS -szel ( [link] telepítsd újra a szoftverét. A szüleid valóban megdolgoztak azért a pénzért, amiből a telefont vetted, csak velük cseszel ki, ha elrontod az amúgy működő telefont. A hibája valószínűleg szoftveres, amit egy tiszta telepítés orvosolhat.
2012. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát tényleg hülyeség...kb semmi értelme nem lenne elrontani. szervízbe nem olyan szívesen adnak új telefont, szeretnek vele b*szakodni. max akkor cserélik szemrebbenés nélkül, ha olyan, hogy szériahiba.
2012. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Flashtool segítségével megoldható. Holnap du tudok segíteni. 90%, hogy megjavul.
2012. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!