Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
telefon vásárlás elött állok,elsö okostelefonom lesz,nekem csak az a lényeg hogy birja évekig,a kijelzöje legyen 4 körül a kamera minimum 720p és a legfontosabb hogy az internet/wi-fi jo legyen,gyors legyen,könnyen találjon jelet stb,játszani nem fogok rajta
2012. nov. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Galaxy S Advance, Galaxy Ace 2.
2012. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja és az ára maximum 70 ezer legyen
2012. nov. 11. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Xperia Sola, Xperia P
2012. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az S Advance T-nél 67 ezer.
2012. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Xperia Sola, P, Arc S.
2012. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Xperia p, sola, u, s.
2012. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Xperia P, Sola.


Bármit csak ne azt a sz*r Ace-t (nekem ilyenem volt mert már megjött az Xperia P-m) vagy Ace 2-t mert az meg ugyanolyan sz*r mint az Ace. Mielőtt idejönnének a Samsung fanok hogy "nem fogtál ace-t a kezedbe" 2 éves volt a Galaxy Ace-m és már kezelhetetlen mert nem volt hét hogy ne kellett volna szervízbe vinni ezt a szerencsétlen telefont. Az Ace 2 meg próbáltam és ugyanolyan rossz.

2012. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
sok hü lye írkálja ide az összes sony telefont de felhívom mindenki figyelmét hogy az a kiba szott kérdező 4" kijelzőjű telefont akar akkor mindek mondjátok már neki az Xperua U-t?? Sokkal kisebb 3.5" Sola is csak csak 3,7" de azért az már közelebb van,de mondjuk a samsung galaxy s advence annak pont 4" a kijelzője ami még pont jó,ennél nagyobb nem jó szerintem mert nem fér el egy kézben.Nézegess amúgy még a szolgáltatók oldalán ott sokat találsz,jaah még valami a samsung galaxy s advencének Super Amoled kijelzője van ezért szépnek nagyon szép csak nagyon csal a színe de viszont kifogástalanúl jó csak hát színek terén kicsit csal
2012. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Halhatatlan: Az Xperia P-nek is pont 4"-es a kijelzője és jobb mint az S advance.


Amig ezt leírtam vettem a fáradságot utánanézni neked hogy miben jobb a P az S Advance-nál:


Kijelző: Mindkettő 4"-es de az Xperia P-nek a felbontása 540 x 960 pixel az S advance-nak meg 480 x 800 pixel Zehát az P-nek nagyobb a felbontása. Valamint: A P-nek 275 ppi az S advance-nak 233 ppi (a ppi az pixel per inch amennyiben nem tudnád)


Méret: valamivel nagyobb az S advance és vékonyabb is, a tömege mindkettőnek 120 gramm.


Az "élettartama": Xperia P: 1305 mAh S advance: 1500 mAh


Proci: Xperia P: Dual core, 1000 MHz, STE U8500 S advance: Dual core, 1000 MHz, ARM Cortex-A9


Memória: Xperia P: 1024 MB RAM, 16giga szabad hely, nem bővíthető, S advance 768 MB RAM 16 giga szabad hely, 32gigáig bővíthető.


Kamera: Xperia P: 8megapixel, S advance 5megapixel

Xperia P egyéb dolgok a kamerán: Back-illuminated sensor (BSI), CMOS image sensor, Auto focus, Touch to focus, Digital image stabilization, Face detection, Smile detection, Digital zoom, Geo tagging, Panorama, Scenes


S advance: Auto focus


Videófelvétel: Xperia P: 1920x1080 (1080p HD) S advance: 1280x720 (720p HD)


Elülső kamera: Xperia P: 0.3 megapixel VGA S advance: 1.3 megapixel



Értékelések több honlapról:

Phonearena: Xperia P: 8.5, user rating: 8.5

S advance: 8, user rating 7.8


Geekaphone:

Xperia p: 6.4

S advance 6.3


Smartprix

Xperia P: 74/100

S advance: 72/100


Sok más honlapon is az Xpera P-t jelölték nyertesnek de most belinkeljem ide a sok: Xperia P wins here, Both phone are great but Xperia P is slightly better, Xperia P is better, I would recommend Sony Xperia P over Samsung Galaxy S Advance because of these reasons :


bigger RAM

better screen

HD 1080p video recording

NFC, USB OTG features

micro HDMI port

2012. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

őő nem a P-re gondoltam per pillanat mikor leírtam :D

Hanem az U-ról meg a kisebb kijelzősökről

2012. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!