Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 120 ezer forint alatt milyen...

120 ezer forint alatt milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Javaslatokat, és tapasztalatok is kérnék :)

előre is köszi



2012. nov. 10. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Melyikeket nézted ki? A felsőkategóriás XPERIÁK nagyon jóak. De 120e-ért már nem nagyon lehet sz@rt kapni.
2012. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Én azt hittem, válság van. Telefonra én eddig húszezernél többet nem költöttem. Annak a tudását sem tudom kihasználni.
2012. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ZTE Blade, a legjobb teljesítmény/ár. Esetleg Sony Xperia Tipo
2012. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.es: Én sem költöttem 40e-nél többet(még annyit se) de ha kérdezőnek van pénze hajlandó rááldozni egy jó telóra és ki tudja használni a lehetőségeket akkor miért ne.

3.as:hůjesėgeket nem beszélj.

2012. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hurikan23 ***** válasza:

"Én azt hittem, válság van."


A pórnép körében igen, de OV kompániájában...

2012. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaja! fúúúj. Egyél zsiroskenyeret meg vegyél egy 3210est mert neked az is elég aztán jó van!

Miért kell egy ilyen kérdésbe belevinni, hogy neked nem telne rá és dögöljön meg akinek igen, vagy hogy te nem tartod semmire? Ettől jobb lesz neked? Jó mind1 most jól megírtátok a szuper véleményetek :)

Mellesleg az aki szeretne, össze tud szedni 120at. Ez azért nem akkora kaland ma már. Ha pedig telefonra akarja költeni akkor költse arra.


A kérdésre visszatérve. Millió+1 ilyen kérdést tesznek fel ide naponta ami pont így hangzik mint a tiéd. Ha megnézel egy ilyent általában az első kérdés, hogy mire akarod használni?


Mert ez tényleg sokat befolyásolja a dolgokat.

120ért nagyon jó készülékeket lehet már kapni, nem szűkíti le nagyon a mezőnyt.

2012. nov. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség minden telefont ki lehet használni aki meg nem tudja kihasználni egy 40 e Ft-os telefont az meg nem ért hozzá,ráeszel egy Nova 3-a vagy Moder Combat 3-at és ki is használja,sőt el se indul ezért kellenek a jobb telefonok
2012. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

elsősorban telefonálásra szeretném használni, de a netezés, játszás, zenehallgatás, fáényképezs se utolsó :D

a sony xperia s-n és a t-n gondolkodtam... de szóba jött az s2, az s3 és htc one x is. (ez utóbbi 2 nagyon drága szerintem, nem tudom megéri e a 140ezret.. az összes többi 110alatt van.

és egyébként képzeljétek el nekem telik rá. összespóroltam kb 200ezret, és most egy telefonra van a legnagyobb szükségem.


köszi az értelmes válaszokat:)

2012. nov. 11. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért a legjobb az xperia t.

Sebességben felér a 140000-es one x-el és s3-mal, minden másban jobb is náluk, és 110000-ért ajándék is.

2012. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is afelé hajlok :)
2012. nov. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!