Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek karácso...

Milyen telefont vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és férfi. Nem kell olyan nagy telefon, a lényeg,hogy legyen benne oprendszer, felőlem lehet symbian is, legyen gps és legalább 3 megapixeles kamera. 20.000 Ft alatt gondoltam, mindenképp új állapotban vennék. Várom a válaszokat!

2012. nov. 4. 10:42
 1/6 luiG válasza:
Hát szerintem 20ezer forint alatt ijet semmiképpen nem találsz de szerintem neked a Samsung Galaxy Mini vagy a Samsung Galaxy Y nem lenne rossz választás.
2012. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csehi Ádám ***** válasza:

A Symbian-nal csak szívni fogsz mert nem stabil, egy kicsit tegyél hozzá még és ezt ajánlom.:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most nézelődtem, és rátaláltam az Alcatel OT-890-re. Van GPS, USB csatlakozás, 3g kamera és a gsmhome-ban csak 15.000 forint. Mit gondoltok, megvegyem-e?
2012. nov. 4. 13:14
 4/6 luiG válasza:
Hát az alcatellel nincsenek jó élményeim de jól hangzik.
2012. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, mert a hányadék Samsungokra meg jó a véleményed.....


Amúgy is, 20 alatt az Y, és a Galay Mini sem jön ki, és ha ki is jön, a Galaxy Mini-m sokszor fagyott, és pixeles a képernyője is...


Tudom, hogy kínai, vagy japán, vagy mittomén milyen márka a Huawei, de legalább olcsó, és tűrhető minőségű. Huawei Ascend Y200.

2012. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Huawei márkát ismerem, ki is néztem valamikor egy Huawei U8500-at csak az a baj, hogy használtan láttam én pedig új állapotban szeretném megvásárolni. Tud valaki olyan áruházat, amiben lehet kapni új állapotban Huawei U8500-at kártyafüggetlenül?
2012. nov. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!