Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb márka a telefonoknál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy melyiknek hosszabb az élettartama meg stb... szóval érted :D
2012. nov. 10. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég megosztó egy kérdés, anno a "buta" telefonoknál szerintem kétségtelenül a Nokia volt, de mára ez mar rengeteget változót. Melyik a legjobb? Az újaknál szerintem meg nem lehet kinyilvánítani hogy melyik a legjobb.
2012. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármikor, bármelyik márkájú telefonnal baj lehet, mind külsőleg, mind belsőleg.

Ma már leginkább az ár/értékarány a megfelelő nézőpont.


Ha mégis mondani kellene, akkor a legmegbízhatóbb - aszerint, hogy egy típuson belül mennyire volt nagy esély a meghibásodásra, vagy gyári hibára: Sony és Samsung.

Megbízhatatlan: kínai telefonok - oké, hogy mindet Kínában gyártják, de a márkátlan telefonoknak nem érdekük, hogy hűséges vásárló maradj.

Jó ár/érték arányban jelenleg - de előfordulhatnak jelentéktelen gyári hibák: Alcatel


De hiába a márka, vásárlás előtt mindig olvasni kell teszteket, véleményeket, hozzászólásokat... Nem lehet tudni mikor kezd hanyatlani valamelyik nagy gyártó.


Élettartam pedig tőled függ.

2012. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisvuk29 ***** válasza:
Én már 8. hónapja használok egy SE Xperia mini prot és nincs panaszom a gyártóra.Azóta mondjuk a Sony javított csak,de nagyon megbízható.A samsungból én csak drágábbat vagy nexust vennék a többi meg nem is tudom.Alcatelt soha!A kínaiak meg ha olyanok mint a ZTE egyre jobbak.
2012. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az Xperia-k jó telefonoknak bizonyosodnak, lassan két éve van egy Xperia-m és gond nem volt vele. Elégedett vagyok vele, igaz lassan ideje lenne váltani és biztos hogy Xperia lesz a következő is.
2012. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat!! Akkor én is tuti xperiát veszek :)
2012. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az xperia-k szerintem is megbízhatóak, mert a sony az mindig is ügyelt arra, hogy jó anyaghasználattal jól rakja össze a termékeit, valamint a sony telefonok nagyon jó ár/érték arányúak.
2012. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!