SZeReNcS kérdése:

Ezt hogy?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 13:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok(Bocsi a rövid kérdésért de ez a sz*r nem engedett semmi mást)

Vettem egy Xperia P típusú telefont és azt szeretném a számítógépemmel csatlakoztatni.

A gyártó weboldaláról letöltöttem az elvileg ehhez kellő Pc Companion nevű programot, telepítettem is, működik is.

Amint rádugom a telefont a gépre, csatlakoztatom, és amikor kiírja ,hogy telepítés , akkor én csak várok és várok de semmi.

Nem néhány percről beszélek , hanem több mint fél óráról.

És nem akarja ,vagy nem tudja telepíteni ezt nem tudom. Nem 1x próbálkoztam.

Lehetséges-e más megoldás ,hogy usb-n keresztül csatlakoztassam a telefont?

2012. nov. 10. 13:50
 2/5 rotyo válasza:
ŐŐŐ nekem is valami hasonló problémám volt, a beállítésoknál menj oda hogy fejlesztői lehetőségek és ott usb hibakeresés. Én azt bekapcsoltam és aztán már futott a technika rendesen =)
2012. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nagyon új nekem ez a telefon, sőt az android is. Leírnád nekem picit részletesebben hogy ezt merrefele találom?

Rémlik hogy egyszer már valamikor véletlen megtaláltam , de most hogy direkt keresem sehol se találom :S.

Életet mentenél :)

2012. nov. 10. 18:33
 4/5 rotyo válasza:
Hát beállítások, és ott majdnem a legalsó kisebb fülecske,(utolsó előtti) a fejlesztői lehetőségek és ha abba bemész ott az első ez az usb hibakereséses
2012. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én most úgy találtam meg ,hogy Alkalmazások- Fejlesztés- USB Hibakeresés. Nekem nincs külön felhasználói lehetőségek. Na de mind1. Bekapcsoltam de így se jó.
2012. nov. 10. 21:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!