Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor ez mit is jelent?...

Most akkor ez mit is jelent? Van vagy nincs túlforgalmazási díj?

Figyelt kérdés

A havidíjban foglalt adatforgalom belföldön, a Szolgáltató hálózatán belül használható fel. A felhasználást követően az adatforgalmazás forgalmi díja belföldön 0 Ft. A havidíjban foglalt adatforgalmi keret felhasználását követően a szolgáltatás igénybevétele – ide nem értve az extra forgalomtípust - maximum 32/32 kbps le- és feltöltési sebességgel lehetséges maximális le- és feltöltési sebesség 32/32 kbps. Amennyiben az igénybevétel helyén elérhető adatátviteli technológia - ÁSZF 4. sz. mellékletében vállalt - célértéke magasabb 32/32 kbps-nál, a 32/32 kbps sebesség az esetek 80%-ában biztosított.


most készülök telefont venni, de még nem döntöttem el, hogy telenor v. t-mobile. Tetszik ez a csomag, de attól félek, ha túllépem a 250mb-ot, nem küldenek üzenetet és ... :S Vélemények?


2012. nov. 7. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
... és lelassul a net. Mit nem értesz ezen?
2012. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajj bocsi :D

azt, hogy akkor most kell fieztnem a pluszban használt adatmennyiségért? :)

2012. nov. 7. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

"A felhasználást követően az adatforgalmazás forgalmi díja belföldön 0 Ft."

Tényleg ennyire egyszerű vagy?

Szövegértést már nem tanítanak iskolában, mi?

De okosmobil azért kell, hogy suliban is fészbukon lóghass...

2012. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha felhasználtad a havidíjban foglalt adatforgalmat, (amelynek a díját kifizetted,) utána is van tovább net, csak nem a maximálisan használható sebességgel, hanem (ahogy az előző válaszolók is írták,) lassított adatforgalommal. Ez is a kifizetett szolgáltatás része, nem kell utána plusz díjakat fizetni.
2012. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár nem hiszem, hogy egyszerű lennék. :) Már nem vagyok iskolás, de képzeld, szövegértést tényleg nem tanítanak, max gyakoroltatnak. :D És én is megértettem, de attól még feltettem a kérdést,mert nem voltam benne biztos, hogy ez így is van, nem pedig egy jól megfogalmazott "átverés". Nem biztos, hogy egyből támadnod kéne, hiszen nem tudom ki és miért kérdez "hülyeségeket". További szép napot! :)
2012. nov. 7. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Az általad említett átverések az esetek 90%-ban az emberek hasonlóan gyenge szövegérelmezési képességéből fakad.

Itt is tökéletesen le van írva egyértelműen minden.

2012. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!