Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? Samsung, HTC...

Melyik jobb? Samsung, HTC vagy Sony?

Figyelt kérdés
Indoklást is szeretnék kérni :)
2012. nov. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek gyártók, cégek, rengeteg tipussal.

Mindnek van jó és kevésbé jó készüléke.

Összehasonlitani csak készülékeket lehet.

Melyik készülékekre vagy kiváncsi?


/nekem htc van, az tetszik a minösége miatt/

2012. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy nem kizárólag két azonos árkategóriájú készüléket lehet összehasonlítani egymással, hanem általában gyártókat is. Mindenképp szubjektív lesz a végeredmény, ezért kértem indoklást is.
2012. nov. 5. 22:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Samsung egyértelműen az utolsó ezek közül (ennek ellenére mégis ő csinálja a legnagyobb bevételt, de ez már az emberek hibája).


Sony és HTC is nagyon jó, Sony az alsó-középkategóriában legyőzhetetlen, míg HTC-ből csak felsőkategóriás telefont szabad venni.

Sony is jó felsőkategóriás telefonokat csinál, csak nem HTC minőség.


Tehát Samsung <<<<< Sony/HTC.

2012. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tényleg árkategória kérdése. 40 alatt Sonyt vennék szerintem.

A Sony-féle Android átskinezések nekem egyáltalán nem tetszenek, a samsungos sem különösebben.

A HTC saját felülete szerintem ötletes és jól is néz ki, de persze launcher cserével (pl. GO launcer) a másik kettő is teljesen jó.

2012. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a samsungnál szinte minden valamire való márka jobb, és a sony szerintem azért jobb a htc-nél, mert összességében több jó telefont dobtak a piacra, de egyébként mind a két márka jó.
2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Samsung az utolsó. Nővérem vett egy új kategóriásat alig fél éve és most már gagyira ment, pedig ő aztán nem használta durván. A HTC jó telefonokat gyárt, de a Sony szerintem sokkal feltörekvőbb lesz, mert a részletekre is gondolnak, pl. Xperia U- fiatalos, designos, cserélhető aljzat, viszonylag nagy tárhely. S - üzletemberes, hatalmas, komoly telefon. És a P a kettő között van, ami mindkettőbe belekóstol és hozzáadja a white Magic-et, ami hasznosabb, mint először gondolnánk.

A Sony Ericssonnal én nem voltam sosem megelégedve, ez a mini meg mini pro izék.. borzalmasak. Szar menürendszer, az egész gagyi volt, de most a Sony egyedül valami nagyot alkot. Megéri.


Szóval szerintem: Samsung------>HTC--> Sony

2012. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! :)


Még vélemény ?

2012. nov. 8. 13:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Cégméretre a Samsung a legnagyobb, sok más gyártó is Samsung alkatrészeket használ telefonjaiban.

Jelenleg a Samsungnak van a legerősebb telefonja, hardvere, és emellett alsó és középkategóriában sok gyenge de túlárazott készüléke amit csak a csúcsmodel neve miatt vesznek meg az emberek. Anyagminőségre, összeszerelésre talán a másik kettő jobb.


A HTC csúcskategóriás prémium gyártó, habár épp mostanában vannak gondjai, kezdi elveszíteni a pozicióját.


A Sony egyre jobb készülékeket gyárt, kedvező áron.


A sorred szerintem:

HTC - Sony - Samsung

2012. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*Mármint:

A sorred szerintem:


1,HTC - 2,Sony - 3,Samsung

2012. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!