Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Xperia...

Mi a véleményetek az Xperia p-ről?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen telo?

aksija mennyit bír?

akinek van már tapasztalata a készülékről az írjon!


2012. nov. 5. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak olvastam róla, de a bővíthetőség hiánya nekem nagyon rossz lenne, bár a készülék jó. St-ericcson fajta proci van benne(galaxy S3 mini-t is az hajtja). Az aksija átlagos 1nap, mint minden droidnál, és ha játszol vele, akkor lehet, hogy fél nap is.. De attól is függ, hogy mit használsz, és mennyire, mert mindenkinél más az aksi használat.
2012. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sZeReNcS ***** válasza:
Nem tudom már hogy hol olvastam h vki akinek ilyen telefonja volt, panaszkodott a teljesítményére ,hogy egy felső-középkategóriás telefonhoz képest gyenge a hardvere. Én most akarok venni egy ilyen telefont és a kérdés az lenne ,hogy azért hosszú távon is képes a telefont fenntartani a sebességét?
2012. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon, ha fontos az anyaghasználat, ha annyira nem, akkor vegyél xperia s-t, mert az egyébként kb ugyan annyiért minden téren jobb.
2012. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van és az enyémmel semmi baj nincs. Megy minden, a net, a wifihez kapcsolódik rendesen. Az aksija lazán kibír egy -másfél napot - naponta viberezek és pou-zok rajta, meg kb. egy órát zenét hallgatok.


Egyébként nagyon jó telefon. Kézbe simul, fiatalos maradt ugyanúgy - nekem ez is szempont volt -, a kamerája egyszerűen szebb, mint a fényképezőmé, könnyen kezelhető az érintőkijelző és a zenelejátszása is nagyon jó.

Az S-t csak azért nem ajánlom, mert nekem konkrétan nagy kezem van és ez a telefon épp belesimul, de akkor az S-t meg két kézzel fognám? :)

Megéri az árát. Az S-t inkább annak ajánlom, aki üzletember. Ugyanis persze, jó az a nagy kijelző, de minek? A P is HD-ben ad be mindent a maga négy colos kijelzőjén, és az a 13 GB rajta bőven elég.

2012. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!