Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U, Sola, Go melyik éri...

Xperia U, Sola, Go melyik éri meg jobban, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
vagy ha tudtok jobbat 60000Ft alatt, 1Ghz-nél nagyobb proci, vagy 2 mag mint ez, és legalább 512Mb ram-ja van

2012. nov. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Xperia U nagyon jó, csak ajánlani tudom. Gyors, szép tel, éles kijelző, egyedül az üzemidő nem túl fényes, én naponta töltöm , bár használom is gyakran. Jó a hangminősége, a led csík lehet néha zavaró, mondjuk ha este ágyban nézed a telt és az kikapcsolhatatlan. ICS frissítés kijött rá, teljesen jó vele a telefon. Gingerbereaden a wifi nekem nem volt túl jó, de ez a problémám ICSvel megoldódott. Érdemes megvenni, ha elég az 5,5 GB memória. Ha nem, akkor Sola. Én a Go-t nem javaslom a 165 ppi-s kijelzője miatt.
2012. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sola vagy Go.

Én a Go-t venném.

2012. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Sola a legjobb az bővíthető és nagyobb kijelzője van az U-nál Go-t ne vegyél tiszta szar pixeles lehet vízálló meg minden de csúnya kijelző Solát vedd
2012. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor sola vagy U

az U van 47 ért a ujgsm oldalán, a sola meg a telenornál tarifa megtartás nélkül 47

(ha a tarifamegtartás azt jelenti, hogy át lehet váltani tarifát, pl az első befizetett hónap után nem havidíjasra)

2012. nov. 5. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha elég Neked az u 5,5 gb tárhelye, akkor mindenképp azt vedd, mert az u-nak van előlapi kamerája, és szebb a kijelzője.

Egyébként mindkét telóval jól jársz.

2012. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!