Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra várható a samsung...

Mikorra várható a samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Jövő február, állítólag az MWC-n mutatják be. Viszont májusban szoktak jönni. Ha igaz a pletyka, akkor MWC..

Ütni fog, de szerintem ez már a felesleges kategória.

2012. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jövő május vége
2012. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme össze vissza dobája ezeket a szar késülékeiket,mi a faszomnak 5" kijelző s3 is alig fér el nem hogy ez meg ez a szar amoled kijelző fúú de csűnya egyántalán nem élethű képeket ad meg szerves anyagból van ami folyamatosan bomlik,de én a kijelzőn vagyok ki akadva inkább az aksikkal kellene valamit tenni már hogy egy jó grafkájú 3D-s játéknál is simán bírjon ki 1 napot a telefon,úgyhogy nem értem meg 4 mag minek? Minek kell atomerőmű egy telefonba ki használja ki azt a 4 magot? Nova 3 is 2 magon vígan elfut nem értem,nekem gépembe van 4 mag de oda azért kell.meg az s3 is mit tud? az emberek 80% nem használja ezeket a funkciókat csak kényelmi szempontból jó de most nem azért de arra csak van energiám hogy hozzáérjek és vissza hívjam az ügyfelet mert s3nak ha füled mellé teszed automatikusan hívja júúj erre sok hülye ugrik csak senki nem használja xd

s4 semmi újjat nem hozott,csak nagyobb kijelző 4 mag maradt olyan lesz ez mint az apple 5 vagy mi

2012. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Semmi értelme össze vissza dobája ezeket a szar késülékeiket,mi a faszomnak 5" kijelző s3 is alig fér el nem hogy ez meg ez a szar amoled kijelző fúú de csűnya egyántalán nem élethű képeket ad meg szerves anyagból van ami folyamatosan bomlik,de én a kijelzőn vagyok ki akadva inkább az aksikkal kellene valamit tenni már hogy egy jó grafkájú 3D-s játéknál is simán bírjon ki 1 napot a telefon,úgyhogy nem értem meg 4 mag minek?"



Talán azért dobálják ki évente, hogy legyen bevételük. Így van ez minden elektronikai cuccal..

Az 5" és a 4 mag már felesleges, de így hamarabb kapsz kézhez konzol szintű játékokat, mint 2 magon. Az az 5" pedig full HD lesz, ami felesleges, de ha már prémium készülék..

Nem élethű, de nem is csúnya. AMOLED.. Azt is lehet állítani, és a legkevesebb színnél elég korrekt képet ad. Folyamatosan bomlik.. ? Heh?

Nem azért, de ha 1 one X-et és 1 S3-at egymás mellé teszed, akkor az S3 nem merül annyira. A Note 2-vel is megcsinálta ezt a Samu.. csak utána kellene nézni.. 2óra videóval 20%-ot merült asszem az S3, a one X vagy 40-et.

Nem konzolokat készítenek, hanem telefonokat. Oké, hogy lehet vele játszani is, de nem ez a fő funkciója. Minek egész nap játszani vele? Elég pár óra is..

Melyik laptop bír ki egésznapos komolyabb játékkal 1napot?


"Minek kell atomerőmű egy telefonba ki használja ki azt a 4 magot?"

Talán a játékok, meg így ha pl böngésztél, és kiléptél, akkor nem újratölti az oldalt, hanem visszalép ugyanoda + élvezni lehet a gyorsaságot, hogy nem akad, és így élvezhető az egész + majd a jövőben szinte lehet használni majd PC helyett, a Note 2-höz van ilyen dokkoló, majd már csak az kell, és használhatod is..

Ezek egykor felfogják váltani a PC-t, lehet, hogy még kezdetleges, de jó felé halad.


"Nova 3 is 2 magon vígan elfut nem értem,nekem gépembe van 4 mag de oda azért kell.meg az s3 is mit tud?"

Oké, hogy elfut, de minél több mag, annál jobb grafika, és élmény. Az asztali PC más.. ne hasonlítgasd vele, mert minek? Az S3-t nyomkodd meg, és megtudod. Jó dolog az a 4mag + nem terheli annyira a gépet, mint 2magon.


" az emberek 80% nem használja ezeket a funkciókat csak kényelmi szempontból jó de most nem azért de arra csak van energiám hogy hozzáérjek és vissza hívjam az ügyfelet mert s3nak ha füled mellé teszed automatikusan hívja júúj erre sok hülye ugrik csak senki nem használja xd "

Oké, de azok azért veszik, mert megtehetik, de azok általában ájfónt vesznek. Kényelmi szempontból sokkal kényelmesebb 1 szmúúúsz gépet nyomogatni, mint amivel jobban laggolhatsz. Azért jó dolog az a Direct-Call.. oké, hogy 1 katt, de kényelmesebb.. Meg, ha már van..


"s4 semmi újjat nem hozott,csak nagyobb kijelző 4 mag maradt olyan lesz ez mint az apple 5 vagy mi"

S3* Az a kijelző is azért nő, mert 4"-ra még nincs annyi pixelsűrűség.. A köv. generáció is azért lesz 5" körül, mert már van full HD-s kijelző, és az emberek kezdenek hozzászokni a növekedéshez. 6" már nem lesz egyik készülék sem, mert az már tablet kategória. A 4mag meg már jódolog, mert ha még most nem használja ki semmi, de majd a közeljövőben kifogja.

2012. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!