Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még rá mód, hogy helyrepof...

Van még rá mód, hogy helyrepofozzák?

Figyelt kérdés

Unokatesóm (5 éves) játszott a telefonommal, és mikor vissza kaptam tőle, azt írta hogy kéri a PUK vagy a BPUK kódot(már nem is tudom melyiket kérte). Előkaptam a kis kártyát amin írja a kódokat, de valószínű félre írtam, mert azt írta ki, hogy SIM Kártya elutasítva. És már nem is kér semmilyen kódot, ezt írja ki egyből.

Most akkor mi van ? Annyi a kártyának ? Akkor b.sza meg a Vodafone...



2012. nov. 4. 09:34
 1/9 lambo96 ***** válasza:
Annyi, de ne a Vodafone-t hibáztasd, mert mindegyik szolgáltatónál ilyen, és valójában te vagy a hibás, amiért odaadtad a telefonodat. Gondolhattál volna erre. Annyit elárulok, hogy lehet olyat is, ha veszel egy új SIM kártyát, akkor megkéred őket, hogy neked a régi telefonszám kéne és ha fizetsz nem tudom mennyit, akkor megkapod az új SIM-et a régi számoddal. Remélem jól írtam, így emlékszek.
2012. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a saját hülyeséged volt, az első válaszoló leírta mit tehetsz.
2012. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eleve hülyeség ez a kód. Ha ellopják, a tolvajnak tök m1, hogy érvénytelenítik a kártyát mert nem tudja a kódot, vagy pedig nem tudja használni, mert nem tudja a kódot... Nah meg kit izgat a 2000FT-os kártya, ha ellopták a 100.000FT-os telefont ?
2012. nov. 4. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:

"Eleve hülyeség ez a kód".


Ok akkor ellopom a telefonod és hívom Kuala Lumpurt ( tegyük fel nincs kártyazár a telefonodon ). A szolgáltató addig a pontig számlázza a hívásokat amíg be nem jelented nekik a készülék eltünését. Hiába bizonygatod nekik, hogy már 3 napja eltűnt a telefonod de csak most vetted észre...


Szóval odaadtál egy telefont egy kisgyermeknek ( lelked rajta)

Utána te magad nem tudtál beírni rendesen egy kódot.

Természetesen az operátor a hibás ( a sok arabszám összezavar mindenkit )

2012. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
PrePay-es kártyám van, nem számláz semmit, az összeg ami rajta van, így is úgyis eltűnt... tehát számomra hasztalan az a kód. Ráadásul ha már van is, minek van ilyen hogy ha elírod, akkor annyi a kártyának?...
2012. nov. 4. 16:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Nah meg ki olyan hülye h kikapcsolja a telefonját, ha ép nem telefonál ? Ha ellopják, a tolvajtól nem kéri a PIN kódot, amíg ki nem kapcsolja a telefont...
2012. nov. 4. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

PrePAID.

És van olyan opció a telefonban, hogy feloldás is csak PIN kóddal lehetséges.

2012. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg van olyan opció is, hogy ne kérjen kódot a telefon.
2012. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lambo96 ***** válasza:
Képzeld van olyan aki kikapcsolja, ha másért nem, akkor azért mert merül. Vagy például én is ki szoktam kapcsolni, ha távol vagyok tőle, illetve van kódos képernyőzáram is, szóval nagyjából semmit nem ér vele aki ellopja.
2012. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!