Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ütött a telómba? SOS!...

Mi ütött a telómba? SOS! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Hallgatom a zenét rajta, és némelyik szám néha eltorzul és olyan hangja lesz mint amikor a magnó bekapja a szalagot. Mi történhetett vele? Nem egy számnál előfordul amit ráraktam. A másik meg hogy van egy szám, amire rámixelt a telefon még két másikat. Ezt miért csinálja? Most vettem nagyobb memóriakártyát, hely annyi van rajta mint állat. :S
2012. nov. 2. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hibás a kártya.. newm tudja a telefon normálisan olvasni. tegyél bele egy kisebbet és probáld vele
2012. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem valamikor leejtetted,vagy valamikor a ha van tesod,akkor elpiszkalta,ugyanugy tortent a baratnommel,mert skypeon beszeltunk,es csak magatol felhiv engem!tehat az is lehet,hogy regi telo...
2012. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tegyél bele egy másik memóriakártyát, de előtte a mostanit garanciával cseréltesd ki, mert hibás lehet.
2012. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Július végén vettük :S Még van rá garancia szerintetek?

Ez nem a telóval kapott memó kártya, bár kiemelten a telóhoz kértem a szaküzletben (telenornál) egy nagyobbat, szóval tudták hogy mit adnak és mihez.

2012. nov. 2. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függetlenül lehet hogy hibás, vidd be a Telenorhoz.
2012. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!