Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót vegyek?

Milyen telót vegyek?

Figyelt kérdés

ZTE Grand X IN, Sony Xperia U, Alcatel OT995?

Az a baj hogy a ZTE és az Alcatel tetszik, de a Márkába nem nagyon bízok.

Szerintetek megéri? vagy melyiket válasszam?


2012. nov. 1. 18:08
 1/5 anonim válasza:
Az Alcatelről nem tudok nyilatkozni, a Sony nagyon megbízható márka 7 éve az van nekem, ismerősömnek újabb típusú ZTE-je van(Skate) az már megbízható nem úgy mint a régi (Blade). Az Alcatelről nem tudok nyilatkozni, a Sony nagyon megbízható márka 7 éve az van nekem, ismerősömnek újabb típusú ZTE-je van(Skate) az már megbízható nem úgy mint a régi (Blade). Az Alcatelről nem tudok nyilatkozni, a Sony nagyon megbízható márka 7 éve az van nekem, ismerősömnek újabb típusú ZTE-je van(Skate) az már megbízható nem úgy mint a régi (Blade). www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4437&idPhone2=4962 itt az összehasonlításuk. A Sony elvileg kevesebbet tud de erősebb a procija. Én személy szerint a Sony-t választanám, mert azokban megbízok, és a ZTE-t túl nagynak találom :D (vagy csak nekem kicsi a kezem.xD). A Sonynak igaz elvileg gyengébb a kamerája de szerintem gyakorlatilag jobb :D. A kijelzője fizikailag jóval kisebb de majdnem úgyanakkora felbontású és kicsit talán jobb minőségű.:) Árban szerintem nagyon hasonlóak.xD
2012. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy került oda 2-szer bocs.:) Előző voltam.:)
2012. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt mondom Xperia U mert az megbízható..én is olyat akarok :D
2012. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendben akkor U lesz

köszi a válaszokat ment a zöld kéz :)

2012. nov. 1. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
:) jól döntöttél :D lehet hogy kisebb a kijelző az U-nak de az engem nem zavar (harmadik kommentelő) :D
2012. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!