Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telót...

Milyen érintőképernyős telót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig hagyományos mobilom volt, de most lecserélném a SonyEricson mobilomat (már 5 éves) egy okostelefonra.

A kikötésem csak annyi hogy 5 megapixeles kamera legyen benne, facebook meg egyéb funkciót nem használom ki úgy sem. Zenehallgatásra használom még a mobilomat.

Az hogy milyen rendszer legyen benne (Android stb.), ahhoz nem értek.

Maximum 55 ezret szánnék rá, mert vagy kártyást vennék vagy kicsi előfizetéssel, mert nem beszélek sokat,kb havonta egyszer töltöm fel 3500-zal.)

Samsungot nézegettem de azt mondják hogy nem jó, lassú. Sony Ericsson Xperia sorozatra szintén ezt mondják, Alcatel és LG még rosszabb, és csak Nokiát vegyek.

Vélemény? Melyik márkájú a legjobb?

32/n


2012. szept. 26. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Sony Ericsson Xperia sorozatra szintén ezt mondják"


Azt, hogy lassú?

Nagyon vicces, pont a sony telefonok az egyik legjobbak ebben az árkategóriában...


Sony Live with walkman, xperia ray, xperia u stb.

2012. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 610. Ez teljesen elég azokra, amik az elvárásaid.
2012. szept. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem az LG az nagyon jó. Nekem is az van. Csak egy tanács, Nokiát ne vegyél, mert az unokatestvéremnek az volt, és egy hónap múlva havonta vitte szerelőhöz. Igaz, hogy a gombosakból az volt a legjobb, de most már nem így van. De ezt te döntsd el! Remélem segíthettem.
2012. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 _Jessy_ ***** válasza:
26%

"Samsungot nézegettem de azt mondják hogy nem jó, lassú. Sony Ericsson Xperia sorozatra szintén ezt mondják..."


Ez csak a tipikus hülye hozzáállás: veszek valamit rohadt olcsóért, leszarom, hogy milyen processzor van benne, aztán panaszkodom, hogy lassú.


Samsungnál tudom a galaxy széria egy-két tagja igencsak jóra sikerült, a többi meg szar, de a jól sikerült széria az nem a 30-50 ezres kategória, amit legtöbben vesznek. Ugyanez van az Xperia-nál is, annyi különbséggel, hogy azok bár jobbak, de az alsó árkategóriában lévők itt se valami gyorsak.


Ebben az árkategóriában "okos" nokiát?!? Inkább egy darab követ :) olcsóbb, és levélnehezéknek az is megteszi.

2012. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Samsungot semmiképp. Még a Galaxy S3 hátlapja is olyan mintha papírból lenne. Egy vicc az egész. Nokiát érdemes csak.
2012. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is Nokia Lumia 610. Nagyon jó telefon.
2012. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bp1985 ***** válasza:
Nokiát persze...
2012. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Xperia U.
2012. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Lumia 710
2012. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nokia-t nem érdemes.

Vegyél xperia ray-t, vagy ha kijön, akkor xperia u-t. A sony-k jelenleg a legjobbak a kategóriájukban.

2012. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!