Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telót...

Milyen érintőképernyős telót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig hagyományos mobilom volt, de most lecserélném a SonyEricson mobilomat (már 5 éves) egy okostelefonra.

A kikötésem csak annyi hogy 5 megapixeles kamera legyen benne, facebook meg egyéb funkciót nem használom ki úgy sem. Zenehallgatásra használom még a mobilomat.

Az hogy milyen rendszer legyen benne (Android stb.), ahhoz nem értek.

Maximum 55 ezret szánnék rá, mert vagy kártyást vennék vagy kicsi előfizetéssel, mert nem beszélek sokat,kb havonta egyszer töltöm fel 3500-zal.)

Samsungot nézegettem de azt mondják hogy nem jó, lassú. Sony Ericsson Xperia sorozatra szintén ezt mondják, Alcatel és LG még rosszabb, és csak Nokiát vegyek.

Vélemény? Melyik márkájú a legjobb?

32/n


2012. szept. 26. 00:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes hozzászólást :-)


A Samsung Galaxyt nézegettem vagy Sony Xperia valamelyiket.

Majd utánanézek az összes említett telónak.

2012. szept. 26. 20:52
 12/15 anonim ***** válasza:

Xperia Neo V.

HTC Desire HD

Xperia ARC S,

SE Live with Walkman

Nokia Lumia 600

Huawei Ascend g300

2012. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában felejtsd el a galaxy-t.


Sony live with walkman, alcatel ot-995 vagy bármelyik 2011-es xperia...

2012. szept. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sony Xperia U

Nokia Lumia 800

2012. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy bővíthető memóriás készüléket szeretnék, mert sok mindent tárolok rajta, nemcsak zenét, hanem sok képet, videót.

amiket nézegettem a t-mobile honlapján: HTC DEsire C, Nokia Lumia 610, SonyXperia U, LG Optimus L7. Viszont ezek közül nem mindegyik bővíthető memóriájú :-(((

Az LG Optimus az, csak az LG telókról rosszakat mondanak.

2012. szept. 27. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!