Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne elhárítani azt...

Hogyan lehetne elhárítani azt a hibát hogy a Nokia 500 (symbian belle) telefonom gondol egyet és nem csatlakozik a netre és a wifi kapcsolathoz sem? Csak akkor ha kikapcs és bekapcs.

Figyelt kérdés
kb fél napig jó aztán megint kikapcs-bekapcs és csak úgy jó, mi lehet ez vírus ? rendszer hiba ? megoldás ?

2012. nov. 1. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Hivatalos megoldás nincs. Egyéb megoldás pedig az lehet, hogy "főzött" rendszert teszel rá házilag(nem ajánlom).

Nekem akkor csinálta ezt, amikor úgy akartam netet használni, hogy nem volt bekapcsolva a wifi. Kapcsold be előre a wifit, és utána próbálj böngészni.

2012. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!