Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia c3-00ám folyton egy...

A Nokia c3-00ám folyton egy idő után kikapcsol magától, de nem mindig. Miért?

Figyelt kérdés
Például bekapcsolom, kioldom a billentyűzárt és kikapcsol. Egyik nap éppen használtam, kikapcsolt, de azt hittem, hogy azért, mert lemerült ami igaz is volt. Másnap, amikor már feltöltöttem, ugyanúgy ezt csinálta és azóta folyton. Mi ehet a hiba? Várom a válaszokat! :)

2012. nov. 1. 11:12
 1/2 anonim válasza:

Lemerül...:D

Egyebkent nem tudom nekem olyat szokott hogy nem tudok hivni nem engedi megnyomni a hivasgombot utana ujrainditom es megy nem tudom miert.:)

2012. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondták már másnak azt is, hogy frissíteni kell a szoftvert rajta. Azt is csináltam, de még mindig kikapcsol+az alkalmazások sem működnek! :( Van tipp, hogy mit lehet vele tenni?
2012. nov. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!