Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Jelly Bean jobb mint az...

Vagra Ádám kérdése:

A Jelly Bean jobb mint az ICS, miben másabb?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


A google-t nehéz használni?


Jobb egyébként...

2012. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jobb, a legfontosabb a Project Butter miatt, ami köznyelven azt jelenti, hogy sosem akad (ICS akármilyen erős hardveren is futott, néha megakadt).

A másik a Google Now, ami Siri féle cucc, csak többet tud és jobb.

Meg hogy az ikonokat automatikusan átrendezi ahogy valamit kiakarsz rakni a homescreen-re.

Kb. ennyi.

2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem Sony Xperia S van, és észrevettem, hogy akadozik
2012. nov. 1. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, semmiben nem jobb. ICS alatt elérhető egy un. Linaro. A Project Butter ezen alapszik. Ezen felül is vannak persze újabb dolgok a JB-ben, de van egy oldal, a neve xda. Ami ott nincs, az nem létezik.
2012. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
'Ha ugyes vagy, semmiben nem jobb.' Ezen jot nevettem. A JB termeszetesen jobb mint az ICS. Xda-ra kuldeni olyasvalakit, aki nem tudja hogy a JB jobb-e, mint az ICS, pedig hulyeseg szerintem.
2012. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ha fogékony. Első Androidos telefonomat moddolgatom már jóideje. Csak azon múlik minden, mennyire akar az illető.
2012. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki lusta hasznalni a google keresot, az nem hinnem hogy fogekony egy angol weboldalra :D
2012. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerettem volna véleményeket is hallani, de úgy látszik ez nem lehetséges, egyébként tudom a google-t használni, sőt azt a cikket is láttam, és nem szeretnék csak hivatalos rendszert használni.
2012. nov. 1. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt még megérteném, ha itt kérdez, merre is induljon, de a csak gyári rendszeres válasz után neked adok igazat.


Kérdező, ezek vélemények is. Másképp nem alakult volna ki szóváltás.

2012. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez baromság.


Froyo, GB, ICS, JB, KLP, tök mindegy, az alap rendszer, a gyári OS mindegyiken ugyanaz, az már csak gyártói preferencia és mérnöki, designer és a közvélemény hangja által fejlesztett plusz, amit egyes nagy nevű gyártók ráhúznak a gyári OS-re.Touchwiz, Sense, MotoBlur, átskinezett SPB Shell, és társai, teljesen mindegy, attól még a gyári ICS és gyári JB közötti különbség ugyanaz lesz.


Arra meg baromi jó a linkelt cikk, és külön öröm, hogy meg is találtad, a gyári OS másban nem fog eltérni egymástól, mint amit ott leírtak.Mivel te a kettő közötti különbséget kérdezted, nem értem, hogy hol van itt továbbra a probléma, meg minek a pártfogás?


Két különböző gyártó két különböző telóján futó két különböző OS-t szereznél kontráztatni?Akkor azt kérdezd...


Mint ahogy már mondtam is és rövidre fogva a mondandóm...a gyári ICS a gyári JB-től csak abban különbözik, amit a cikk, és az előző hsz-elő kollégák leírtak, semmi másban.

2012. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!