Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Galaxy Note 2-je...

Kinek van Galaxy Note 2-je már? Vagy Galaxy S3-ja?

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem hozzátok. Szóval:

kék színben mennyire karcolódik a hátlap? Mennyire látszódnak meg rajta a karcok? Minőségben milyen összeszerelésileg?

Kérlek írjátok le, hogy milyen színű, és a tapasztalatokat, előre is köszönöm. Talán ezen is múlik, hogy milyen színű készüléket veszek.


2012. okt. 29. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Van minketto, szuke Note2 es feher S3. Az S3-at hordom meloba, tok nelkul, stb, azt annyira nem kimelem, igy van par karc a hatlapjan, de csak bizonyos szogbol lathatoak, de mivel ugye cserelheto hatlap, vehetek ra barmikor uj eredeti Samsungot, ami szerintem sokkal fontosabb, hogy a kijelzon egy darab karc nincs, hasznaltam menet kozben ket HTC One X-et is, azok feleennyi ido alatt durvan osszekarcolodtak (marmint a kijelzo), es hat azt kicsit dragabb, meg macerasabb cserelni. A Note2-mon egyaltalan nincs semmi karc, habar arra jobban vigyazok, de amint mar irtam, a hatlap cserelheto, aztan ha ugy itelem veszek ujat ra. Osszeszerelesi minoseggel nekem nem volt semmi gondom, nem recseg nem ropog, tapintasra kellemes az egesz.
2012. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :D
2012. okt. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!