Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van galaxy mini telefon...

Kinek van galaxy mini telefon és hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt a munkám miatt kb. 1 éve...


Gyenge kijelző, kevés belső memória, elavultnak számító hardver (ma már nagyon). Röviden ennyi.


Ha ilyet akarsz venni felejtsd el, sokkal jobbak vannak hasonló áron, pl. xperia tipo stb.

2012. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nekem július óta van,és nagyon szeretem. néha kicsit lassú, amúgy tök oké szerintem.
2012. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Néha próbálj mást is ki...


pl. egy xperia mini-t.

2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Galaxy Mini-m volt 5 hónapig. Most váltottam SE Xperia Mini-re.... Mintha szárnyalna a telefon... a Galaxy Mini egy fos...
2012. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg egy sony live with walkman-t, hogy 3.2-es kijelző legyen normális felbontással és modern hardverrel...


Ha tetszik, ha nem a galaxy mini felett már eljárt az idő.

A hamarosan kezdődő karácsonyi akciókban pedig messze jobb telókat lehet majd kapni pl. a t-mobilnál is.

2012. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A galaxy mini az egyik legsz@rabb a kategóriájában, az xperia tipo minden téren fényévekkel jobb.
2012. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!