Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek amelyik...

Milyen telefont vegyek amelyik két év mulva se lesz szar?

Figyelt kérdés
Milelyik az olyan kétmagos telefon amelyik nem lesz szar két év mulva és nem olyan drága?

2012. okt. 29. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
xperia sola
2012. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz sz@r alatt. Elromlik? Akkor Nokia 3310. Elavult? Olyan nincs, a gyártók érdeke, hogy hamar elavuljon, és szaladj újat venni. Ebből élnek.
2012. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem (csak) a gyártóktól függ ez, hanem attól is, hogy mennyire vagy igényes. Még egy 50k-s mobilak is kevesen használják ki minden tudását. A hardver persze elavul, de azért kétlem, hogy általános alkalmazások, weboldalak nem lennének használhatók rajta 2 év múlva. Max. a játékok akadhatnak, de aki ilyenen tolja a 3D-s cuccokat, az meg is érdemli (ha belegondolsz, PIII-as szintű játékok vannak rajta, akkor már inkább konzol/PC otthon, telóra meg max egy aknakereső vagy amőba unaloműzőnek).
2012. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó játékok vannak rajt de úgy értem a szart hogy int például mint most galaxy s már két éves de.még mindig szinte tökéletesen visz mindent még játkékokat is.
2012. okt. 29. 12:23
 5/6 Valor ***** válasza:
100%
A gyártók érdeke, hogy a kiadást követő egy évben már "szar" legyen a telefon, hogy meg kelljen venned az újat, tehát nincs igazából jó válasz a kérdésedre.
2012. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pl egy samsung galaxy nexus!!!nekem az van és fullos,mondjuk én használom is...előtte galaxy s volt...azt is imádtam
2012. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!