Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ártól eltekintve milyen az...

Az ártól eltekintve milyen az iphone 5 a konkurenciához képest?

Figyelt kérdés
jobb mint a 4s?
2012. okt. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

jóhogy jobb mint a 4s, azért lett 5 :D

egyébként nagyon hasonló tudású mint a Galaxy SIII, szóval ártól eltekintve feldobnék egy érmét, melyiket vegyem.

2012. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyilván jobb, de nem sokkal, és a rendszer kialakításánál fogva a 4-nél sem sokkal jobb, mert még azzal a hardverrel is teljesen jól működik. egyedül az veszi észre a különbséget, aki érzékeli a tized meg századmásodperc eltéréseket.
2012. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
az egyik legjobb telefon jelenleg.
2012. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Nem egy nagy eresztés. Semmi olyat nem tud amit egy világmegváltó kampánnyal kellett reklámozni. Se NFC se vezetéknélküli töltés se normális optikai képstabilizátor, sehol nincs szabvány, árához képest gyenge anyagok, átlagos kinézet. Egy Nokia Lumia 920 oda meg vissza is veri.
2012. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég gyenge szerintem , a Nokia Lumia 920 is jobb , a Galaxi SIII is szóval nem tettek le ezúttal valami nagy dolgot , mindig valami nagy újdonságot hoztak az almások amikor telefont dobtak ki de ezúttal semmi . Sokan mondják hogy valami űber telefon az 5g de ők nem tudják mitől jó egy telefon , rengeteg ilyen telefonos kérdés ki volt már írva de ilyen normális bizonyítást senki nem írt hogy az 5g jobb a konkurenciánál , csak olyanokat hogy az SIII vagy a Lumia 920 jobb . De különben itt egy link : [link] itt írja hogy már nem tudtak annyi apple készüléket eladni mind a múlt évegben , és ha nem tudtak eladni annyit annak az lehet az oka hogy több apple fan ábrándult ki készülékéből és tért át más telefonra , szóval már nem olyan erős a konkurenciával szemben , és a konkurenciákkal szemben az appleba ezúttal semmi új nincs amig a Nokiának is sokkal jobb proceszor , sokkal jobb fényképező és még sok minden . Az 5g-kicsit gyorsabb , kicsit nagyobb képernyő , kicsit jobb fényképező , de csak kicsit . De szerintem a 4gs sokkal szebb , az 5g úgy néz ki mind egy tészta nyújtóval kinyújtott fémhátú doboz egy indiai pöttyel a közepén .
2012. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 én mondok bizonyítást, hogy mitől "jobb"! azért mert nekik az tetszik. neked, ahogy látom, nem. az iPhone 5 egy tök jó telefon, persze elég drága, de ez nem a "divattelefon"sága miatt van, a Amerikában pl. nem sokkal drágább mint a többi felső kategóriás teló. a konkurenciához képest nagy zsír kis telefon, lehet, hogy az apple Jobs nélkül botladozik, de szerintám már NINCS mit feltalálni egy telefonba. a másik meg az, hogy ízlésről vitatkozni retardált dolog.

a 920 JÓ

az S3 JÓ

az i5 JÓ

ennyi.

2012. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocsi, SZERINTEM*
2012. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát , az előttem kommentelő tényleg űber elemzést mutatott , főleg hogy nem is azt írta hogy miért jobb , és azt se írta miért jó . Szerintem a Lumia 920 jobb mivel Finnországi és nem valami amerikai izé . De az Iphone 5g , különben jó , de nem úgy mind régen hogy felülmúlja a többi telefont .
2012. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írtam oda "-t is, remélem nem rémlik. pont erről beszélek, hogy NEM jobb, de ez nem azt jelenti, hogy nem rosszabb...
2012. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs. nem azt jelenti, hogy rosszabb*
2012. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!