Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vélemény?

Iphone 4 vélemény?

Figyelt kérdés

CSAK OLYANOK VÁLASZOLJANAK AKINEK VOLT MÁR!

Lehet hülye kérdésnek tűnik de mindenki mást mond. Hogy csak a nevét fizetik meg stb.. Már 70ezer forint körül lehet kapni hibátlan állapotúakat.. ennyiét még vennék is :D de lehet csak jövő nyáron lesz rá pénzem és nem tudom vegyek e. Sokan azt írják hogy ennyiért már megéri és nem is vált utána nagyon az ember ha tetszik neki.

szerintetek milyen a telefon? kinézetre.. kamera.. gyorsaság?! és mennyit bír az aksija? és hogy megéri e megvenni még nyáron is akár ilyen 60-65ezerért..


2012. okt. 25. 16:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Én egy évig gyűjtöttem rá, tavaly karácsony után vettem meg. Nem bántam meg, imádom ezt a telót, egy ideig biztos nem cserélem le. Apumnak 3-ja van, az folyton lefagy de az enyémmel még sosem volt semmi baj. A kinézetét imádom, meg azt is hogy 2 kamera van benne:))
2012. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ örülök ennek :) Én vettem egy alcatel 995öt hogy teszteljem de mivel olcsóbb az iphone 4 addig gyűjtök és eladom ezt és veszek is. nagyon érdekel. tudom full más mint az android.. de inkább átszokok akkor arra
2012. okt. 25. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is körülbelül egy éve van meg, és bár wp7es előző telómon a rendszer jobban bejött, igazából ez a teló is tökéletes nekem. kamerája is, akksija is egészen jó, mérete nekem egy kicsit kicsi, de igazából nem szeretem a tepsiket sem, max 4,3"os telót vennék. emellett én 80ért vettem, teljesen jó állapotban, most is el tudnám kb 65ért adni, szóval aránylag értékálló is. jelen pillanatban csak azért nem cserélem le, mert nem tudok olyan telefont, amibe akár egyel több olyan funkció is lenne, ami nekem kell. én ajánlani tudom csak.
2012. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is iPhone 4-em van. Szerintem is nagyon jó telefon és én is nagyon szeretem. Fogtam oszálytársaim androidos vagy wp-os telefonját, de nekem az IOS tetszik a legjobban, max annyi hogy androidra minden programot, játékot rábírsz "kalózkodni" iPhone-ra többnyire meg kell venned kivéve ha jailbreak van rajt. én már lassan 2éve használom és az a tapasztalatom hogy mikor kiadnak egy új frissítést egy kicsit mindig lassabb lesz(ez lehet hogy csak nekem tűnt fel) de ez nem befolyásolja a használatot viszont én jövőre már nem biztos hogy vennék főleg használtan mert lehet hogy olyat fogsz ki amit már széthasznált a tulaja és rohadt gyorsan lemerül vagy valami nemműködik benne. sőt ha jobb telefonokat adott volna ki az apple lehet hogy le is cseréltem volna már, de a 4s nem tud annyival többet hogy azt vegyem sőt szerintem a 4 jobb (siri-t leszámítva, meg csak gyorsabb processzor, de az aksi gyengébb) az 5 meg nem tetszik mert ROHADTUL könnyű és a kijelzője 16:9-es és engem nagyon zavar. remélem segítettem :)
2012. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, koszonom :) jol meggondolom milyen iphonet vedzeklehet telefonos barát segít szerezni
2012. okt. 27. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!