Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S,5 vagy Samsung...

Iphone 4S,5 vagy Samsung Gallaxy S3? F/22

Figyelt kérdés
Aki bújt aki nem jöhet a válasz, peace.
2012. okt. 25. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ipiapacs,uff!
2012. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
iPhone FIVE! :D
2012. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se.

De ha már a kettő között kell dönteni akkor, ha divatmajom vagy és számít a külsőség, minél egyszerűbb kezelhetőség akkor ájfón.

Ha szereted testre szabni az egész op.rendszert és korlátok nélkül nélkül élni akkor S3.

2012. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bővebben esetleg válasz? :D
2012. okt. 25. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van fent a neten rengeteg teszt, és tesztvideó. 22 évesen illene annyi sütnivalódnak lennie, hogy tudjál választani két telefon közül...
2012. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem iPhone 4 van és ezt is lekéne már lehet cserélni, de almáék megint nem adtak ki olyan telefont ami tetszik, androidot meg nem fogok venni. ha iPhone inkább 5 mert csak újabb viszont nekem túl könnyű és zavar a 19:9-es képarány viszont 4s-t szerintem már ne vegyél max ha mindenféle képen IOS-t szeretnél használni és nem tetszik az 5. viszont ez hülyeség hogy valaki iPhone-t vesz akkor divatmajom mert én sem azért vettem iPhone-t mert menő hanem mert 2éve nem tudtak jobb telefont gyártani, sajnos igaz hogy sokan csak azért vesznek de nem feltétlenül mindenki. az S3 nekem nagyon nem tetszik 1. mert miért kell ekkora kijelző? jó tudom hogy valaki csak ezért veszi meg mert 4.8" kijelző, de minek? 2. egy gyártó csúcskategóriás, high-end telefonja ne gagyi műanyagból készüljön már és én az androidot sem szeretem, de ezt mindenki döntse el maga. amúgy fogdosd meg mindegyiket és használgasd mert azt csak te tudod hogy neked melyik tetszik. remélem segítettm
2012. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-osnak: A 3-as válaszoló vagyok és pont ezért mondtam,hogy egyik se.A Samsung mobilok leginkább a fröcsöntött bazári játékokra hasonlítanak és nem telefonra, legyen az 20 vagy 120 ezer forintos..

A szoftvert meg szintén hanyagoljunk Samsungéknál(pontosabban azt az átfogó skint amit ráhúznak az amúgy letisztult és (a 4.0-ás verzió óta) szép android rendszerre.

Ha a sok egybites júzer egyszer kipróbálná az alap ICS/Jelly Bean androidot amibe nem túrkálták bele a gyártók a sok okosságukat akkor egyből sok embernek jobban tetszene.

És végül itt egy patentul összerakott Sony:

[link]

2012. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!