Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy Ice Cream...

Mit jelent az, hogy Ice Cream Sandwitch?

Figyelt kérdés
Androidoknál. Mi az? Mit kezdhetek én vele? Mi a jó benne??
2012. okt. 25. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Röviden:legujabb android verzió.4-0ás. Mindnek van neve: Froyo Grinerbard és hasonló. Neem csak froyo van igy az hogy miért jó nem tudom megmondani de gondolom modernebb gyorsabb.
2012. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golan Trevize ***** válasza:

Androidoknál az "Ice Cream Sandwitch" (jégkrém homoki boszorkány) nem jelent semmit.

Az Ice Cream Sandwich (jégkrém szendvics) a 4.X-es verziók kódneve.

Önmagában nem tudsz vele mit kezdeni.

Ha a telefonodra, kiadták, akkor 2.X-ről mindenképpen érdemes frissíteni, sok újítás van benne, sokkal kultúráltabb pl. az erőforráskezelése is.

2012. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1

Kérlek, az ilyen kérdéseket ignoráld.


Kérdező:

Az Android 4.0 neve az Ice Cream Sandwich. Ez a 2. legfrissebb Android. (Ma még) Az benne a jó, hogy a korábbi Androidokkal ellentétben sokkal fejlettebb, és gyorsabb megfelelő eszközön.

2012. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj a válaszommal? kifejted? Csak kiváncsi vagyok.., első
2012. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem az a baja a válaszoddal, hogy le is írod, hogy fogalmad nincs róla, de azért próbálsz valamit hozzászólni...
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért írja mindenki hogy a legfrissebb android. Jelly Bean ről még senki sem hallott?
2012. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mikey1988 ***** válasza:
Na és a Key Lime Pie-al mi a helyzet? ;) Hisz lassan az lesz a legújabb, az Android 4.2-es :D
2012. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mikey1988 ***** válasza:

Androidos verziók és zárójelben a neveik:

* Android 1.0 (Apple pie) -- "2008. október 21-én került kiadásra Apache licenc alatt" ~ Wikipédia

* Android 1.1 (Banana bread)

* Android 1.5 (Cupcake)

* Android 1.6 (Donut)

* Android 2.0/2.1 (Eclair)

* Android 2.2 (Froyo)

* Android 2.3 (Gingerbread)

* Android 3.x (Honeycomb)

* Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

* Android 4.1 (Jelly Bean)

* Android 4.2 (Key Lime Pie)


Amúgy ki ennyire édesszájú, hogy sütikről kapnak nevet az Android verziók!? Na és az Ubuntunál ki ennyire állatbarát, hogy ott meg állatnevek szerepelnek verziónévként!? :D

2012. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!