Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ice Cream Sandwich upgrade:...

Ice Cream Sandwich upgrade: miért nem szokott bejönni?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdésben látom, hogy az emberek szeretnének visszaállni a korábbi Androidra. Akinek rossz tapasztalata volt az új verzióval, mi volt a baja pontosan? Csalódott a rendszerben, nem volt kompatibilis a készülékkel? Köszi a kifejtéseket!
2012. okt. 22. 12:39
 1/5 kisvuk29 ***** válasza:
Nekem mini prom van és semmi bajom nincs az ICS-el.Bár már egy ideje inkább Rom-okat főzögetek,de nagyon stabil volt az eredeti is.
2012. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert update előtt sokan nem csináltak full wipe-ot, és összeakadt az ics a gb-vel, illetve nyilván voltak kisebb bugok, amiket mostanra valószínűleg ki is javított minden gyártó úgy, ahogy tudott.

Illetve hát még max az, hogy az ics jóval hardverigényesebb, mint a gb, többet is eszik a ramból, stb.

2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisvuk29 ***** válasza:

Első vagyok!

Második!

Én sosem csinálok full wipe-ot mégsincs baj.Bár nekem csak a superuser szokott gb-n lenni azzal meg nincs baj.De én semmi bug-ot nem találtam.

2012. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno a SE live, mini, mini pro, ray update-je idején rengetengen jöttek ide buggal, és hogy kell nekik vissza a gb, ott leginkább a wipe hiánya okozta a problémát.
2012. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
Én csak a root miatt teszem vissza a GB-t,de már inkább az ICS Romok főzésével próbálkozom.
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!