Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az S2 jobb, mint...

Szerintetek az S2 jobb, mint a 4S?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

Ahha, akkor most azt mondod, hogy aki S3-at vesz, az szegény? :D Meg azért kelt el belőle 20millió készülék, mert bizonyára szegények.

" Nem akadozik? Lehet nem akadozik, ha naponta újraindítod, de én az iPhone 4-es készülékemet 2 hónapja használom kikapcsolás nélkül és sehol nem akad meg."

Én az S2-m egy hónapja nem indítottam újra, és nem akad.. Miért van ez akkor? :S Valami hibája lehet, nem?


"Ár/érték arány : A 4s még használtan mindig 90.000 forint körül van 1 év után, egy 1 éves s2-t megnéznék hol tartaná ennyire az árát."

Hát, az S2 70-80 körül van. Viszont azért ilyen drága még mindig, mert sokak szeretnének ilyet, és ugye ezt a tulajok kihasználják.


"mert nincs az embereknek pénze a MINŐSÉGRE!"

Vagy csak szimplán tudják, hogy mi az igazán jó. Te lehet, hogy megvagy elégedve valamivel, aminek a márkáját fizetted meg, de az Android tudást is ad az árért cserébe, és nem csak 1 más színű logót..

2012. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
iPhone 5-ből az első hétvégén(2 nap) adtak el 5 millió darabot :)
2012. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
43%

iPhone.

Androidos telefonom van és volt a kezemben mind samsung s2 mind iphone 4s. Iphonnal jobban jársz(maga az op- miatt is)

Egyébként ez emberfüggő. én is iosra váltok androidból egyszerűen azért mert jobb. Hiába mondják, hogy az iPhone divat telefon de melyik név mögé bújtatott okostelefon nem az...

2012. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!