Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi a postaköltség iPhonera?

Mennyi a postaköltség iPhonera?

Figyelt kérdés

Ebay-ről szeretnék rendelni iPhone 4-et csak nem tudom mennyi a postaköltség.Körülbelül mennyi lenne nem tudjátok?

(Amíg nem tudom melyiket rendelem meg nem szeretnék eladótol kérdezni)


2012. okt. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A postaköltség elenyésző mértékű a vámmal szemben (már ha az Egyesült Államokból rendeled, nem pedig a Brit e-bayről).
2012. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyiért a feladó elküldi neked illetve amennyit nem szégyell elkérni érte. Van ahol külön feltüntetik mennyiért és mivel fog történni a kiszállítás. A rendesebb eladóknál ez nem olyan vészes.
2012. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Igen Amerikából szeretném de ha olcsóbban találok a Britteknél akkor onnan:)
2012. okt. 24. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy tanácsot akkor iPhone a szolgáltatótól! Ez egy elég népszerű termék a horribilis ára ellenére. Ebből következően ipari méretű vele a trükközés is. A lopott készülékeket azonban az Apple központilag tiltatja le (sehol nem lesz használható a világon) a hamisítványok pedig egész pofátlan dolgokat megengednek magunknak, hogy például csupán egy ledet rejtő telefonházért legombolhassák rólad az eredeti tartalomért is pofátlanul magas árat!


Ha Amerikából vásároltál egy ilyen csodát esetleg akkor mit teszel miután megkapod a csomagodat?

Ha teheted nézz körül a Németeknél/Osztrákonál de a legjobb a Holland piac (jobb mint a Brit) mivel ők valami misztikus oknál fogva a boltjaikba jó áron visznek amerikából cuccokat (példának okáért amerikai akciók szerint ment náluk a kindle fire is vagyis tényleg 199 dolcsinak megfelelő eurót kértek érte, egy kis holland üzletben, szemben például a Brit majd 300dolláros netstoreos árával)


Ehhez azonban ki kell oda utazni és megkeresni ezeket a helyeket (egy wizz air repjegy már 50 euróból oda-vissza megvan, ha jó akciót fogsz ki. Világot is látsz. A hollandok beszélnek angolul.) Tudom hogy macerás, de ha nem engedheted meg magadnak a tisztát akkor vagy elgyél bevállalós kalandor vagy adj le az iphoneból de ne legyél palimadár.

Iphone az egyik olyan termék amit mindenképpen szolgáltatótól szereznék be! Nem sok ilyen dolog van de ez a cucc olyan szinten hipnózis alatt tartja most az embereket hogy a hamisítása vagy a lopása egy nagyon jó üzlet és egyáltalán nem ritka.

2012. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem ajánlanám ebay-ről. bármi baja lehet. de amúgy igen, ahány eladó, annyiféle postaköltség van, és valóban ha fennakad a vámon, akkor fizetheted azt is. úgy meg drágábban jön ki, mintha megveszed. úgy éri meg, ha van egy ismerősöd, aki kimegy usába, megveszi rendesen boltban kártyafüggetlenül, újonnan, és hazahozza.
2012. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Melyik oldalon nézted?
2012. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hosszú kommentelőnek: Köszönöm lehet igazad van nem kéne kockáztatni.azért kérdezek meg én is sok embert mert félek hogy be fogom bukni:) Köszi a hasznos kommenteket:)
2012. okt. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!