Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon könnyen törik az...

Nagyon könnyen törik az iphone 4S képernyője?

Figyelt kérdés
karácsonyra olyat kérnék....és hát mindenki ez miatt szeretne lebeszélni róla mert könnyen törik :S
2012. okt. 23. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tény. Az egyik legtörékenyebb telefon. Az eleje és a hátulja is törékeny.


Az iPhone5 nekem ebben kellemes csalódás volt. A töréstesztekben kijavították a négynek ezt a hibáját, egész tisztességesen bírja a strapát a maga kategóriájában.

2012. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii :)))
2012. okt. 23. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, tényleg az iPhone 5 az erősebb lett, viszont törés ellen vannak a bumperek, ebay-en fillérekért lehet rendelni, nekem is van 5 db, de szerencsére nem esett még le azóta, amióta megvan.
2012. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, elég annyi is, hogy egyszer elejted a betonra és az egész széttörik.
2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom nem aktualis de valaki hatha olvassa :D nekem 4 evig volt 4s-em es barhogy probaltam osszetörni nem sikerült :D ejtettem betonra tok es bommer nelkul arcal a foldnek megallt bennem az uto egy pillanatra aztan felvettem es semmi baja :D egyszer a 2.rol dobták ki a hóba véletlenül semmi baja :D nekem kellemes csalódás a 4s
2016. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!