Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone5-tényleg nagyon könnyen...

Iphone5-tényleg nagyon könnyen karcolódik? Ez nagyon zavar engem, hogy meg e vegyem.

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Tokot meg nem szeretem mert elveszti a telefon a "varázsát"
2012. okt. 14. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
tok/fólia nélkül minden telefon karcolódik, ha a karcok vannak, akkor meg majd amiatt "veszti el a varázsát".
2012. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gorilla glass van rajta szóval ponthogy ez az iphone karcolódik a legkevésbé. Sőt meg se lehet karcolni max az ásványi kristályok pl homok meg ilyesmi tudja karcolni. Nem tudom hogy mindengol GG van rajta de az előlapja az.
2012. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gsm online tesztjében hallottam amúgy erről
2012. okt. 14. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:

A matt fém része állítólag elég jól szedi a hajszálkarokat. Mondjuk nekem a 3GS-emnek a hátlapja már a harmadik nap után hajszálkarcos volt. Ugyanúgy ahogy a Nokia 5800-ámnak a kijelzője és ismerősöm SGS2-je. Rakattam rá 1000 ft-ért olyan carbonfóliát amiket az autókon használnak és probléma megoldva (Rakattam még rá egy BMW egy BMW Motorsport és egy Apple logót, most úgy néz ki mint egy BMW motorházteteje):D


Esetleg ha elegánsabb megoldást akarsz akkor invisible shield.


Annyi az egész ahogy halottam én is hogy az iPhone 5 állítólag jobban szedi a karcokat. Hát majd ez később kiderül ahogy egyik ismerősöm elkezdi nyüstölni.

2012. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!