Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem?...

Szerintetek melyiket vegyem? S3 vagy iphone5

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 13:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
Megint az előző vok csak a telóm ki javított is= i5
2012. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az Iphone nincs egy árkategóriában az S3-al , de a proceszorja mégis jobb , a kamerája kicsit gyengébb , a képernyője nagyobb , a képernyő felbontása jobb , bővíthető a memóriája , de az apple jobban bírja az ütéseket , és a vizet ha a sok videó amit néztem nem csak egy megvágott retardáció . Szóval szerintem az S3 , de ha az ár semmit nem számít akkor el kell döntened hogy nagyobb képernyő , bővíthető memória , jobb képernyő felbontás vagy vízállobb , nem annyira törékeny és tovább támogatás alatt maradó telefon . De ha nem muszáj ezek közül akkor Nokia Lumia 920 :D.
2012. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lumia 920 és az Asus Padfone2 is megelőzi,de legalábbis utoléri az iPhone-t.Nem vagyok Apple ellenes(iP.3-on behidaltam anno a koppintásos nagyításon,a legtöbb telón még a -,+ jelet kellet tapizni)mintha a jövőből jött volna.

Most csalódtam,semmi új nincs az 5-ben,kiadtak egy nagyon jó telefont,de semmi olyan amitől a szívemhez kapnék.A konkurencia beérte,sőt.Ezt még a legtöbb alma fan is elismeri.Ez nem volna baj,csakhogy ugyanolyan árréssel dolgoznak,és előbb-utóbb kidurran a léggömb.Nagyon hiányzik a főnök(nyugodjon békében)de hátha az iPhone6-tal hoznak valami forradalmit.Ettől függetlenül a fent említett modellek,és az ötös az toppon van,a samsungot felejtsd el,az egy hulladék ezekhez képest.E háromból válassz.

2012. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
31%
iphone5 :P
2012. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!