Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hogy ilyen gyorsan?

Hogy hogy ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Telenoros vagyok, feltöltökártyás. Anyámmal szoktam beszélgetni, máskor feltöltöttem a telót 1500 al beszéltem kb 5percet és már orditja a telefon hogy üzenet érkezett az volt benne hogy már 830 ft van rajta. Most beszéltem ebben a pillanatban 2 percet megin 70essel már 600ft alá csökkent. Anyám máskor kiment külföldre akkor 2 ezerrel lett feltöltve és beszéltünk vagy fél orákat és még maradt rajta 600ft. Ennyire drága lenne mostmár? Net nemhiszem hogy vesz le pénzt mert csak akkor van net ha feltöltöm akkor kapok 20mb ot de avval se játszok szóval. Amúgy meg nincs. Amúgy samsung star II öm van de eléggé hülye telefon. lezárom( le is van kodolva ) és kiveszem 2 ora mulva a zsebemből hát látom hogy segélyhivást hivta 14 percig. ezt se értem hogy ez hogy, hogy birt pont rámenni az SOS re majd az igenre na de m1. Ezt nem azért irtam mert ezmiatt ment le lehet a pénz a telorol vagyis nemhiszem mert már többször töltöttem fel és ha nem nyomodott el akkoris hamar lement róla.
2012. okt. 20. 10:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!