Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesznek elfogadható...

Mikor lesznek elfogadható mobilinternet árak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kicsit túlárazottak a mobilinternet előfizetések. Mondhatni pofátlanul magas díjcsomagok vannak, szánalmasan kevés adatforgalommal.


Sokkal több pénzt keresnek mint a kábeles internetszolgáltatók, mégis a fejlesztéseik pedig csiga lassúak.

Az elmúlt években a mobilinternet tesztek sorra elbuktak ami a sávszélességet érintette. Mikor lesznek korrekt előfizetési díjak, korrekt adatforgalommal?



2012. okt. 15. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyelore a tej/kenyer sem olcso, nemhogy a mobilnet.Es a kerdesedre valaszolva...hat magyarorszagon szerintem soha.
2012. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem is mobilnet van, de télleg kevés adatforgalmat enged meg, könnyű túllépni. viszont nekem 90 százalékban gyors, semmi lassulás. az előfizetést én nem kértem, helyette feltöltő kártyás, és akkor töltök csak, ha lefogy. a vodafone hálozatában nekem jó gyors.
2012. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi számít olcsónak?


T-mobilnál van 600 forintért is havonta 30 mb-os, de 4000-ért 4 gigás.

Tkp mindkettő korlátlan, mert a túllépés után csak lassítják.

Előbbit 32 kb/s-ra utóbbit 128-ra, de a többi csomagnál is így van.

2012. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a szolgáltatásért cserébe ezek is drágák. én is a 600 Ft-ost használom, és rengeteget utazok, van ahol gprs lefedettség van, vagy tán az sem...elméletileg pont arra lenne jó, hogy bárhol használjam..hát a bárholra is várhatunk, meg az olcsóságra is, de ameddig maga a vezetékes internet sem valami jó...éppen lehet használni, de az is elég drága.
2012. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát amíg a t-mobilnak az a lényeg, hogy budapesten ês a nagyobb városokban legyen mittomén hány megabit...


Közben máshol mêg 3g sincs, jó esetben Edge...


De legalább nincs túlforgalmazási díj a legolcsóbb netnél se, csak nagyon lassú ilyenkor.

2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarisztánban? 2052 ben
2012. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!