Milyen szám ez?

Figyelt kérdés
Ez a telefonszám hívogat egy ideje: +165061895xx. Hiába, ha nem veszem fel, ha kinyomom, 2 percenként hív. Szerintetek??
2012. okt. 11. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel és kérdezd meg mit akar. Én ezt tenném a helyedben.
2012. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem fel, mert hallani "lehúzós" telefonhívásokról...
2012. okt. 11. 12:11
 3/14 anonim ***** válasza:
külföldi.. ha nem vársz onnan hívást akkor ne vedd fel.. de az xx helyén levő számból talán konkrétan meg lehetne mondani..
2012. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehúzós hívás? Hol hallottad?
2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Azért nem vettem fel, mert hallani "lehúzós" telefonhívásokról..."


Rosszul hallottad. Egy sima telefonhívással nem tudnak lehúzni. Nekem elhiheted.

2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

utolsó:


De letudnak... emelt díjas fogadott hívás...


ne okozz másoknak kárt ha tudatlan vagy

2012. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

warlock: azért mert hiszel a városi legendákban még nem kell mást is erre buzdítani (jó persze Nessi köré egy egész iparág épült, de akkor is)

Tudnál nekem hivatalos honlapot linkelni, ahol arról írnak, hogy ilyen telefonhívások valóban léteznek? (blogok, bulzár sajtó, fórumok nem játszanak)

2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"De letudnak... emelt díjas fogadott hívás...


ne okozz másoknak kárt ha tudatlan vagy"


Tudod mit megkérdezlek téged ha te annyira okostojás vagy: egy sima vagy nemzetközi irányú telefonhívást hogy fogol elszámolni a MSC/VLRben képződött TT esetén amikor ott tisztán látszik, hogy te mint hívott szerepelsz benne?

Ugyanis a hazai számlázók vagy prepaid mögötti IN rendszerek úgy vannak beállítva, hogy hívott fél esetén ne számlázzon illetve ne vegyen le kreditet ( kivétel a roaming esete). ( Egyébként megoldható lenne technikailag de nincs használatban).


Szóval várom a magyarázatodat ha szerinted nem értek hozzá, de remélem valami alapos műszaki magyarázattal fogsz szolgálni és nem azzal, hogy nagyapád keresztapjának, a szobatársának a kutyasétáltatója így meg így járt.


Régebben volt olyan, hogy R beszélgetés ( lehet, hogy ma is létezik ) amikor valóban a hívott fél fizetett. Ez azonban nem olyan, hogy csak úgy felhívnak és perkálsz.


Remélem válaszom kielégítő volt, várom az ellenérveket!

2012. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2okoska hozzámért barom bele pufogott. szakadok az ilyen hülyéktől..

Hivd fel a szolgáltatód és kérdezd meg töle..


mind 3 szolgáltatónál van

emelt díjas fogadott sms tiltás

emelt díjas küldött sms tiltás

emelt díjas fogadott hívás tiltás

emelt díjas indított hívás tiltás


szóval pofa lapos, kussol és meghúzza magát mielőtt hülyeséget beszél

2012. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#10: úgy véded a hülyeséged, mint ha te ezzel keresnéd a kenyered. Mutass már egy linket, ami téged igazol. Tessék én mutatok "egyet": [link] az első tízen pár találat arról szól, hogy átverés, és kamu.
2012. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!