Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol adhatom el a Klon iPhone...

Hol adhatom el a Klon iPhone 4S-emet?

Figyelt kérdés

Tegnap megetettek egy klonnal... Szeretnék tőle megszabadulni. Tudtok ajánlani valami olyan helyet ahol el tudom adni? Vagy csak "kéz alatt?"


Köszönöm!!


Illetve mennyivel rosszabb mint a norm.4S? Yooo tudom sokkal mert más a gyári meg az utánzat. De nem fogom tudni használni normálisan?


2012. okt. 11. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát jó nagy gyökér vagy... bocs hogy ezt mondom... mennyivel rosszabb?? hát konkrétan használhatatlan, és nehezn fogsz találni akkora balekot mint te, hogy el tudd adni rendes iphoneként... én ezt nem is értem bszki, hogy lehet bedőlni neki? kilométerről megmondom, hogy kamu-e...
2012. okt. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy bedőltél, de hogy ezt még világgá is kürtölöd! :D
2012. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább jó drágán vetted?Én még nem fogtam a kezemben hamis iPhone-t.Én 1 éve használok lassan egy eredeti 4 et.Ha jól tudom a legtöbb klón papir nehezéknek jó.Ha mázlid van 10-15 ezerért eladod.
2012. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki gyökerezik: senki nem mondta, hogy a kérdező iphone-ként is akarja továbbadni.


Használt GSM boltot keress fel, vagy vatera. A tanulópénz megvolt.

2012. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi.

Ember vagyok hibázhatok.

Köszönöm annak aki normálisan válaszolt. Köszi az ötleteket és valóban nem valódi iPhone-ként adnám tovább...

2012. okt. 11. 10:36
 7/9 anonim ***** válasza:
megkerdezhetem mennyiert vetted?
2012. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
45.000.-
2012. okt. 11. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igen... Gratulálok;)
2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!