Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S II, vagy...

Samsung Galaxy S II, vagy inkább HTC One S legyen?

Figyelt kérdés

A samsung abban jó, hogy bővíthető micro sd-vel, viszont nem tudom, hogy az androidot lehet-e rajta frissíteni a legújabbra.

A HTC fém vázas és Sense felülettel van, ami elég jól néz ki, viszont nem cserélhető az akksija.

E két modell fogott meg és érveket/ellenérveket kérnék róluk!

Köszi! :)

Egyébként sosem volt még okostelefonom.



2012. okt. 10. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Galaxy s2
2012. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából bármelyiket veszed, nem fog csalódást okozni. Én a One S-t mondanám azért, mert hardveresen erősebb, és nekem az a fontosabb. ;)
2012. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Énis eközött a 2 között gondolkodtam, végül az HTC-t vettem meg.

Igazából döntsd el h mi a fontos neked.

Szerintem a one s sokkal szebb (feketében persze) mint az s2, kényelmesebb is kézben fogni.

Mint ahogy előttem is mondták, hardware-esen erősebb (és azért az sokat számít).

Negatívuma, hogy a front kamerája VGA, lehetne azért jobb, mondjuk nem mintha olyan sokat használnám :D, nem cserélhető az aksi, de ha minden nap tudod tölteni, akkor nem lesz baj vele, valamint, hogy nem bővíthető a memóriája. 16gb internal memória van + kapsz +25GB (ha jól tudom, még nem volt rá szükségem) helyet dropboxon 1 évig azthiszem (talán 2ig is), ahol online tudod tárolni a dolgaidat.

Az galaxys2ről nem tudok annyira negatívat mondani, de csak azért, mert nem azt vettem.

Viszont arra figyelj, hogy ha ONE S-t veszel, abból 2félét lehet kapni itthon, van z520e és z560e

a z560e-ben S3-as 1,7 GHz-es dual-core processzor van

a z520e-ben S4-es 1,5 GHz-es dual-core processzor van

Mivel ugyanazon az áron mennek, és van választásod, ugyanazért a pénzért ne a rosszabbat vegyed. a számok kicsit megtévesztőek, a z520e jobb, mint a z560e, ugyanis ez utóbbiban S3as, a legújabbnál (S4) egyel régebbi generációju processzor dorombol, (az se rossz persze), és hiába nagyobb az órajele, (meg a sorszáma), az S4es 1,5 GHz-es z520e minden bizonnyal jobb választás nála.

Ja és ne zavarjon meg, a negatívumokat tényleg csak azért írtam le, mert ezeket tudom/tapasztalom, és a galaxys2-m még nem volt:)

Mindenesetre nekem jobban bejön a HTC one S, fogtam már mindkettőt kezemben mielőtt megvettem, sok review-t néztem youtube-on (mindegyik telóra kb 10-20 között), és így döntöttem a HTC mellett.

Remélem segítettem valamit.


ui: ja elfelejtettem h galaxy S2 jól néz ki, de műanyag, az nagyon nem tetszett, (ugyanez az S3ra is, csak az már rendesen gagyin néz ki szerintem)

2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húú rendben köszi!

Ezt nem is tudtam, hogy különbözőek a procik. Valószínűleg a HTC-t veszem. Én a szürkét fogom, mert a fekete nem tetszik amiatt, hogy piros a kamera körül az a kör és a kerámia pattog a fekete élekről, ezt fórumokon olvastam ill. képeken láttam. Az alu színű az valahogy jobban megfogott, bár ez már tényleg részlet kérdés.

2012. okt. 10. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és a Samu az tavalyi, a HTC idén jelent meg. Nekem ez is számít, hogy nem egy évvel régebbi a technológia, egyébként a HTC szerintem is jobban néz ki külsőre, elég elegáns és egyszerű. Csak akkor kidobhatom a 4GB-os mikro SD-met, mert nem lehet bele tenni.

Jól hallottam, hogy a sima régi SIM-et le lehet valahogy szabványilag vágni micro SIM méretűvé? Mert arra nem szeretnék költeni, hogy most eggyel kisebb legyen. Csak így nem akarok még belefogni.

2012. okt. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!