Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Okostarifa180 Help?

Telenor Okostarifa180 Help?

Figyelt kérdés
Sziasztok még anno januárban megvettem a galaxy minit okos 180ban minden rendben is volt mindig jött a számla hogy 4990ft. De utánna küldtek sms-t hogy szerződésmosítás ebben a pontban meg abba a pontban mondtam magamba hogy engem ez ugyse érint mivel hogy 2évre kötöttem a szerződést. De az utolsó két számla az nagyon sok volt semmit se léptem tul sms-t nem küldök telefonálni se sokat stb... De mégis 7000ft volt az eggyik a másik meg 5800ft. Telenornak van egy olyan hogy számlainformácio ott most néztem még most kezdődött el a hónap de màr 127ft -al többet kell fizetni. Mitöl van ez? De a szerzödésbe nem nyúlhattak mert 2évet irtam alá. De ha mégis belepiszkáltak mehetek reklamálni stb..?? (boccs hogy sokat írtam.Telorol irtam ugyhogy helyesírási hiba van egy pár.)
2012. okt. 7. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
1x lehet kérni ingyenesen egy teljes számlát amiben benne van,hogy mikor hova kinek mennyit telefonáltál.2 hét mire kiküldik.
2012. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telenor oldalán be vagyok regisztrálva soha nem léptem túl se a 20-ast se a 30/70-est mindig amikor látom hogy van még vagy 10 perc akkor inkább nem telefonálok.
2012. okt. 7. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Az okostarifa 180 egy olyan előfizetés ami 4990ft havi dijjal rendelkezik. A tarifacsomagban foglalt 180 perc lebeszèlhető 50%a hálòzaton belül a másik fele hálozaton kivül. Ha többet beszélsz akkor túlszámlázódik. Az új távközlési törvény bevezetése miatt kapcsolási dijat szàmitanak fel, ami kapcsolásonként 2,5 ft. Az általad emlitett 127ft viszont a csekkes befizetési mód miatt terhelődik. Ha utalod akkor ez nem kerül felszámitásra. Illetve a tarifacsomag csak, ebeszé
2012. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyt.: lebeszélhetőséget tartalmaz, ezért az smsek pluszba mrgjelennek. A késedelmes befizetés miatt viszont kamat is ràmegy.
2012. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!