Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól átmenni T-mobilhoz...

Telenortól átmenni T-mobilhoz számmegtartással és új készülékkel? Hogy is van? Help!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új telefont szeretnék vásárolni...és hát összetett a kérdés.

Kinézett telefon: SE Xperia Mini Pro

T-mobile oldalán már nem rendelhető. Ha én ilyet szeretnék, meg tudom venni náluk valahogy? Vagy kártyafüggetlenül megéri 37000-ért?


Telenoros vagyok, szüleim is, de az internetünk, a tévénk és a vezetékes telónk is T-home.


T-mobile-nál ugye ingyen facebook.


Szeretnénk a számunkat megtartani, (főleg a szüleim) szóóval mit tudunk tenni?


Néztem a T-mobile-nál egy díjcsomagot, ami elvileg 11 ezer forintér összeköthető a három...


De akkor a net, a tv, a vezetékes és a mobil is összesen 11 ezer lenne? mert a mobilnál van még 3000 havidíj?


Hogy akkor most mi hogy van??



Előre is köszönöm!!



[link]


[link]



2012. okt. 4. 16:16
 1/3 kovike válasza:
Menj be egy T-Pontba vagy viszonteladóhoz.. Ott mindent el fognak neked/nektek mondani! :)) Valószínű már nem tudod megvenni a szolgáltatónál azt a telót, ha nem rendelhető...
2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovike válasza:
Láttam SonyE Mini Pro-t 39990-ért az Euronicsben..
2012. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tescoba függetlenül 37000..de köszi
2012. okt. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!