Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi olyan jó az Iphone-ban?

Mi olyan jó az Iphone-ban?

Figyelt kérdés
Miben jobb mint egy hasonló tudású, de olcsóbb telefon ?
2012. okt. 6. 21:08
1 2
 1/16 Cloofer ***** válasza:
64%

Őszintén?

Semmiben

2012. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Divat az egész!
2012. okt. 6. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek nagy többsége olyan telefont vesz ami tetszik neki. A telefon műszaki paramérei senkit sem érdekelnek ( nem is kell, használati tárgyként veszik ). Ez így van minden telefonnál és egy sereg más terméknél is.


Ha tetszik megveszed ha nem akkor másikat keresel.


Autóban sem biztos, hogy a drágább gépjármű többet "tud" mint az olcsóbb.

2012. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
2012. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a videó kb a legalja...

Elvakult, idióta, márkáért ölő emberek tömegét mutatja be.

2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Divatból veszik.

Régen azért vettek Apple cuccokat, mert minőségiek, na iPhone 5-ről lehet hallani "jó" dolgokat, az biztos, hogy nem minőségibb, mint bármely Android vagy Windows operációs rendszerrel ellátott telefon.


Én nem irigylem attól, akinek van rá pénze, inkább hülyének nézem, mert feleannyiért jobb telefont is lehet venni.


Nem a márkát kell nézni, hanem a vásárolók visszajelzését az adott telefon típusáról!


Régen valóban jobbak voltak az Apple cuccok bármely más gyártónál, de ennek vége, szép lassan lesüllyed a hírneve.

2012. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Egy iPhone sokkal minőségibb mint a többi gyártó telefonja.Én nem érzem magam egy márka örültnek.Az iPhone 5 a Samsung Galaxy S3-nál is gyorsabb.Én nagyon szeretem az iPhone 4-emet használni jó gyors.Na meg nem fagy le!
2012. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs nála gyorsabb androidos telefon (2 maggal megelőzi a 4 magos sgs3 -at + a Htc one x -et).A kameráját az okostelók közül csak a lumia 920 előzi meg.A kezelőfelülete sokkal szebb/jobb mint az androidé (bár ez szubjektív.Sokkal könnyebben használni mint a többi telefont.Minőségi anyagból készül.Élvezet használni.Sokan hátrányként hozzák fel az iTunes-t , de amióta én próbáltam frissíteni a családban egy androidos telefont (Sony xperia P-t) a sony companional ,azóta másképp tekintek az iTunes re.És a Sony xperia p , erős középkategóriás telefon, és csak dicsérik itt gyk -n.De szörnyű amit csinál , sim kártya hibákat ír ki ,meg ,h blokkolva van , de egy restart után megy. Kb heti jelleggel újra kell indítani.... + a névjegyzékbe össze vissza dobálta a neveket és a számokat (úgyszint a restart megoldotta) , de én csak néztem ,hogy ez mi a franc....
2012. okt. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: És az iPhone ilyet nem csinál , 2 éve van meg 1x kellett újraindítanom. Tökéletesen fut. Még ha telepakoltam a telefont , még akkor is akadás nélkül futott. A 4 ről beszélek (amiben 1 magos proci van).És a sony xperia p nek 2 magos procival akad a menüje , akkor miről beszélünk?
2012. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 mag + 460mhz elég az Android akadásmentes futásához, és a Bad Piggies futtatásához is. Csak meg kéne már érteni, hogy az Android nem "telepítem oszt kész" elven működik. Rendes órajelén meg hozza az iPhone smoothságát. Jobb érv a szifon mellett?
2012. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!